Dariusz Brzeziński

    Dariusz Brzeziński

    Sterydy w sporcie profesjonalnym były, są i będą, ale coraz częściej sięgają po nie ci, którzy zajmują się aktywnością fizyczną tylko amatorsko. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet, które marzą, żeby sławą dorównać swoim pięknym i wysportowanym idolkom. Do czego prowadzi zażywanie sterydów? Jak leczyć uzależnienie od anabolików? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z psycholog Joanną Heidtman i trenerem personalnym Darkiem Brzezińskim.

    Przykurczone mięśnie sprawiają nam ból. Możemy się go pozbyć za sprawą tzw. rolowania. Jest wygląda masaż wałkiem? O tym w Dzień Dobry TVN trenerzy: Joanna i Dariusz Brzezińscy.

    Większość Polaków boi się pracy z partnerem. Wynika to między innymi ze strachu przed konfliktem, który przeniesiemy z pracy do domu. Nasi dzisiejszy goście udowadniają, że pracę i miłość można połączyć. Joanna i Dariusz Brzezińscy, trenerzy personalni wielu lat tworzą zgrany, zawodowy team. co jest powodem ich konfliktów? Czy ze sobą rywalizują?

    Trening fit and slide zyskuje wielu sprzymierzeńców. By wykonać ćwiczenia, które pokochała nawet Madonna, potrzeba niewiele. Wystarczy kuchenna szmatka i filcowe podkładki. Czy w ten sposób można spalić tkankę tłuszczową i wzmocnić mięśnie? O nowej, modnej technice w fitnessie, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział trener Dariusz Brzeziński, Mistrz Polski w Fitnessie Sylwetkowym.