Czarownica

    Czarownica

    Pierwszą kryminalną opowieść stworzyła gdy miała ... 4 lata. Dziś jest "królową kryminału", a w księgarniach pojawiła się właśnie jej kolejna książka pt. "Czarownica". Naszym gościem była szwedzka pisarka - Camilla Läckberg. Ile czasu przygotowuje się do pisania powieści, zanim zasiądzie do komputera? Jak rodzi się pomysł na historię, jak wygląda jej codzienna praca i jak układają się jej relacje z sąsiadami w rodzinnej Fjällbace, w której rozgrywa się akcja jej powieści?

    Wiedźmy kojarzą się nam głównie z bajkami lub średniowieczem. Okazuje się jednak, że żyją również w naszych czasach i mają się zupełnie dobrze. Zobaczcie, czym zajmują się współczesne kobiety mocy i jak definiują swoją misję.

    Między morzem a górami de Guamaya - to właśnie tam Martyna Wojciechowska odnalazła Violetę – kapłankę afrokubańskiej religii zwanej santerią. Co przepowiedziała jej czarownica oraz jak odczytała jej przeszłość i teraźniejszość? Czy prawdą jest, że Martyna jest zgorzkniała i zraniona przez miłość? Podróżniczkę gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

    Anna Wendzikowska podczas premiery filmu "Oz Wielki i Potężny" spotkała się z aktorką Michelle Williams, znaną z filmów "Mój tydzień z Marylin", "Blue Valentine" i "Tajemnica Brokeback Mountain". W filmie "Oz Wielki i Potężny" Williams wciela się w rolę czarownicy. Dlaczego zdecydowala się wziąć udział w tej produkcji? Jakie ma plany na przyszłość? Jakie byłoby życzenie Michelle Williams, gdyby rzeczywiście istniał wielki czarnoksiężnik?