chandra

  chandra

  Początek jesieni i zima to czas, kiedy samopoczucie wielu ludzi znacznie się obniża. Chandra często daje się mocno we znaki, odbiera chęć do działania i dobry humor. Jest kilka sprawdzonych sposobów na to, jak sobie z nią poradzić.

  Jest coraz zimniej, wieje duży wiatr, pada, a dni są coraz krótsze. Sprzyja to pogorszeniu samopoczucia. Jak sobie umilić jesienne dni? O gadżetach na taką pogodę mówił w Dzień Dobry TVN trener personalny Miłosz Brzeziński.

  Za oknem szaro i ponuro. W takie dni łatwo o złe samopoczucie. Jak zatem poradzić sobie z jesienną chandrą i zmęczeniem? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: psychiatrę dr Maję Polikowską-Herman, dietetyczkę Justynę Mizerę i trenerkę personalną Joannę Brzezińską. Dowiedzieliśmy się również, czym charakteryzuje się obniżenie nastroju a czym depresja?

  Jesienią zmienny nastrój zazwyczaj łączymy z chandrą, która pojawia się o tej porze roku. Tymczasem może to być objaw problemów z hormonami. Z gościem Dzień Dobry TVN ginekologiem-położnikiem Grzegorzem Południewskim rozmawialiśmy o symptomach mogących świadczyć o tym, że kobieca gospodarka hormonalna szaleje. Co się dzieje z organizmem przy niskim poziomie hormonów, a co przy wysokim?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Zosię Ślotałę, Basię Kurdej Szatan, Natalię Siwiec, Paulinę Krupińską, Annę Nowak Ibisz, Izabellę Łukomską Pyżalską, Annę Wendzikowską, Julię Kamińską, Natalię Klimas, co robią, kiedy mają zły dzień. Czy mają jakieś sposoby na chandrę oraz przemęczenie?

  To on ubierał i rozbierał Brytyjki! Uwielbia polska kuchnię i uczy się polskiego! Co będzie robił w naszym kraju, kiedy poprowadzi program po polsku i jaka jest jego recepta na uszczęśliwienie kobiety? Zobaczcie co Gok Wan zdradził Annie Wendzikowskiej!