Brzydula

  Brzydula

  Wakacje to czas swobody, przygód i uczuciowych uniesień. Niektóre zauroczenia przeistaczają się w płomienne uczucie, podczas gdy inne pozostają jedynie miłym wspomnieniem. Specjalnie dla wielbicieli letnich romansów przygotowaliśmy zestawienie najpiękniejszych telewizyjnych pocałunków. Sprawdź, które seriale znalazły się na naszej liście.

  Jedna z najbardziej stylowych serialowych bohaterek powraca. Mowa oczywiście o Violi Kubasińskiej, czyli kultowej już postaci z "BrzydUli". Stacja TVN zapowiedziała powrót wielkiego hitu sprzed lat o perypetiach Uli Cieplak, dlatego aktorzy zabrali się ostro do pracy. Małgosia Socha, która wciela się w Violettę, właśnie zaprezentowała fanom małą zapowiedź tego, jak będzie prezentowała się jej postać...

  Niedawno dotarły do nas informację, że słynny serial TVN powraca na antenę! Okazuje się, że to nie były słowa rzucone na wiatr. W mediach społecznościowych stacji pojawiło się zdjęcie Julii Kamińskiej... jednak zupełnie odmienionej. Wygląda na to, że zmiana wizerunku ma związek z kręceniem pierwszych scen "BrzydUli". Jak będzie wyglądała nowa Ula Cieplak?

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Agatę Wietrzycką, Jakub i Karol Grzybków, uczestników II edycji programu „Mam Talent!” oraz Kalinę Janusiak czyli Beatkę z serialu Brzydula. Zastanawialiście się co dzieje się z młodymi talentami po kilku latach? Zobaczcie co zmieniło się w ich życiu, jak teraz wyglądają i czym się zajmują! Z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziliśmy też zwyciężczynię programu "MasterChef Junior" - Natalię Paździor!

  Czy teraz jest jej czas? Z Małgorzatą Sochą porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o jej nowych wyzwaniach. - Ten mój czas już od jakiegoś czasu trwa - mówiła w programie. Cieszę się, że mam możliwość grania nie tylko w filmach czy serialach, z których jestem głównie znana, ale i w teatrze, bo tak naprawdę ten teatr jest najważniejszy dla aktora - dodała. Kto powiedział jej, że jest "niezłą wariatką"? Czy to prawda, że rola Violetty Kubasińskiej w serialu "Brzydula" była przełomem w jej karierze?