bramkarz

  bramkarz

  Bramkarz Artur Boruc postanowił zakończyć karierę w reprezentacji Polski. Jak będzie wspominał 13 lat gry w barwach narodowych? Który mecz rozegrany w reprezentacji był dla niego szczególnie radosny, a który najtrudniejszy? Czego mu będzie najbardziej brakowało po odejściu z kadry? Kto będzie sprowadzał kadrowiczów na złą drogę, kiedy go już nie będzie? Jakie emocje będą mu towarzyszyły podczas jego ostatniego meczu w reprezentacji? Z Arturem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Wielka FC Barcelona jest żywo zainteresowana utalentowanym młodym bramkarzem Marcinem Bułką. Ale nie jest ona jedynym klubem, który widziałby go u siebie - o Polaka zabiega także Chelsea Londyn. Marcina i jego trenera Marka Chańskiego gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy, czy piłkarz podjął już decyzję, który z klubów wybierze i jakie cechy musi mieć dobry bramkarz. Czy Marcin ma swojego idola?

  Radosław Majdan, po pięciu latach przerwy w grze, wraca na murawę! Czy Małgosia Rozenek musiała wyrazić na to zgodę i jak 43-latek radzi sobie na boisku? Czym jeszcze w warszawskiej Polonii zajmuje się Radek? Zobaczcie!

  Jest pierwszym bramkarzem Arsenalu Londyn, jego pozycja, w jednym z najlepszych angielskich klubów piłkarskich, jest niezagrożona. Niedawno przedłużył kontrakt z klubem i stał się najlepiej zarabiającym piłkarzem w historii Polski. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy mamę i brata Wojciecha Szczęsnego, opowiedzieli nam, jak wychowali mistrza? :)

  16-letni Kamil Miazek podpisał kontrakt z jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Europie - Feyenoordem Rotterdam. Kamil związał się z holenderskim klubem na okres trzech lat. To dla niego początek kariery i początek dorosłego życia. O tym, jakie ma plany i marzenia opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN, w towarzystwie taty Piotra Miazka i swojego idola Jerzego Dudka.

  Za różnorodność, za przemianę, za tolerancję, za język, za bogatą historię, za waleczność. Bramkarz Maciej Szczęsny został ambasadorem akcji „Kocham Polskę za…”. W studiu Dzień Dobry TVN wspominał przeszłość polskiej piłki nożnej i "przepowiadał" jej przyszłość. Jak postrzega karierę swoich synów?