Bożena Dykiel

  "To choroba, która jest wszędzie"

  Bożena Dykiel zabrała nas na spacer po swojej Warszawie i jednocześnie w niezwykłą podróż w czasie: "Nieraz któreś z nas dostało batem po plecach ale zawsze się dało ukraść jakąś marchewkę". W studiu, Piotrowi i Agnieszce, opowiedziała o swoich niedawnych problemach ze zdrowiem i spowodowanych nimi zmianach w stylu życia. Czy Bożena Dykiel nauczyła się wreszcie odpoczywać? Zobaczcie!

  Dla kogo luksusem jest "cisza i wolny czas", "gdy można poczytać książkę i posłuchać płyt", a dla kogo posiadanie pięknych rzeczy tworzonych z luksusowych tkanin przez polskich projektantów? Z Joanną Kurowską, Zbigniewem Zamachowskim, Bożeną Dykiel, Dominiką Ostałowską, Joanną Dark, Dorotą Goldpoint i Beatą Ścibakówną rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz gościła w kuchni Bożeny Dykiel. Aktorka specjalnie dla niej przygotowała domowe konfitury i usmażyła naleśniki. Jaki jest sekret idealnego ciasta?

  Zakończył się casting "Aktorski Diament". W finale znalazło się czterech finalistów, ale tylko jeden z nich okazał się, decyzją jury, prawdziwym aktorskim diamentem i wygrał specjalnie napisaną dla niego rolę w popularnym serialu "Na Wspólnej". Kogo wybrało jury, któremu przewodniczyła aktorka Bożena Dykiel? Zobaczcie, z jakimi zadaniami musieli się zmierzyć uczestnicy!

  Już w środę, 14 stycznia, w naszej kawiarence, na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie, gościć będziemy aktorów "na Wspólnej". Od 8:00 będziecie mogli się spotkać m.in. z: Ewą Gawryluk, Anną Cieślak, Joanną Jabłczyńską, Waldemarem Obłozą, Robertem Kudelskim, Martą Wierzbicką, Waldemarem Błaszczykiem, Michałem Tomalą i Bożeną Dykiel, przewodniczącą jury akcji "Aktorski diament". Zapraszamy na finał akcji! Świętujcie z nami jubileuszowy, dwutysięczny odcinek serialu "Na Wspólnej"!

  Kilkanaście tygodni temu rozpoczęliśmy casting, w którym szukamy aktorskiego diamentu. Zwycięzca dołączy do obsady serialu "Na Wspólnej" i zagra specjalnie napisaną dla niego rolę. Na wielki finał akcji "Aktorski diament" zapraszamy już 14 stycznia do Dzień Dobry TVN!

  Kto ma szansę na to, by spróbować swoich sił w serialu "Na Wspólnej"? Zobaczcie, jak idą nasze poszukiwania "aktorskiego diamentu"? Kto najlepiej wypadł w eliminacjach? Czy aktorzy-amatorzy denerwują się przed egzaminem? Kto zasiadł w jury i jakie scenki musieli odegrać kandydaci?

  Dorota Wellman, Bożena Dykiel i Joanna Jabłczyńska przeglądają już CV kandydatów na aktorów. Pierwszy etap castingu "Szukamy aktorskiego diamentu" za nimi! Zobaczcie, jak się bawiły i kto przypadł im do gustu. I co z tym wspólnego ma "mendoza"? Czy jury znalazło już pierwsze aktorskie diamenty, które staną się w przyszłości prawdziwymi brylantami?

  Pochodząca z Włocławka wokalistka awansowała do kolejnego etapu "X-Factor". Anna Hnatowicz, na scenie Dzień Dobry TVN, wykonała utwór Glory Box. Wiecie, kto w oryginale wykonuje tę piosenkę?

  Fani serialu "Na Wspólnej" już wiedzą, że ostatnio w barze Ziębów wiele się dzieje. Nie z powodu wielu klientów (bo tych jak na lekarstwo), ale w związku z pojawieniem się Magdy Gessler. Bożena Dykiel opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej, jakie rewolucje na planie serialu wprowadziła znana restauratorka. I nie były to tylko rewolucje kuchenne.

  Minęło już 10 lat odkąd serial „Na Wspólnej” zagościł na antenie TVN! Zobaczcie, jak w TVN Cafe świętowali ten dzień aktorzy z serialu! Wtórował im Filip Chazjer. A w studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Renata Dancewicz, Robert Kudelski, Katarzyna Walter, Bożena Dykiel oraz Małgorzata Socha.

  Rynek wydawniczy pęka w szwach nasycony książkami kucharskimi. Teraz to już nie tylko lakoniczne przepisy, ale całe poematy kulinarne. Stacje telewizyjne prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych programów kulinarnych. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: szef kuchni i juror programu „Masterchef” Michel Moran, aktorka i autorka książki kucharskiej Bożena Dykiel oraz blogerka kulinarna Aga Kozak. Skąd takie umiłowanie jedzenia i jego sposobów przyrządzania?