bogumiła wander

    bogumiła wander

    Bogumiła Wander co najmniej od dwóch lat zmaga się z chorobą Alzheimera. Po diagnozie słynna spikerka telewizyjna wycofała się z życia publicznego. O tym, jak się czuje, dowiadujemy się z wypowiedzi jej męża. W ostatnim wywiadzie Krzysztof Baranowski potwierdził, że stan jego żony jest już bardzo poważny.

    Zmarł Włodzimierz Wander, wybitny muzyk, kompozytor, saksofonista i wokalista, uznawany za prekursora polskiego big beatu. Artysta był związany z takimi zespołami jak Niebiesko-Czarni czy Polanie. Był bratem dziennikarki Bogumiły Wander. Miał 81 lat. Wzruszającymi słowami pożegnał go przyjaciel Jan Borysewicz.

    W Dzień Dobry TVN - Krzysztof Baranowski żeglarz, dziennikarz i kapitan, który zapisał się na stałe w historii polskiej żeglugi. Jako pierwszy Polak dwa razy samotnie opłynął kulę ziemską! Niedawno ukazała się książka Beaty Biały pt. "Spowiedź kapitana", w której opowiada on autorce o swoich podróżach, życiu i miłości do Bogumiły Wander. Jak autorce udało się namówić kapitana na tak szczerą rozmowę poświęconą intymnej stronie jego życia?

    W niedzielę w Dzień Dobry TVN dawno niewidziany i nie do poznania Paweł Wilczak. Co się kryje za jego fizyczną przemianą? Poznamy także historię niezwykłej miłości - Bogumiły Wander i Krzysztofa Baranowskiego. W programie także Pectus! Bądźcie z nami od samego rana :)