bloger

  bloger

  Do tej pory Dawid Fazowski podróżował sam, a teraz będzie podróżować ze swoją dziewczyną Sandrą. Czy jest jakieś miejsce na świecie, w którym nie był ten niekonwencjonalny podróżnik? Co ma do komunistów i czemu z nimi walczy, ryzykując życie i zdrowie, co widać na jego filmach? W jaki sposób naraził się Wietnamczykom? Czy Fazowski planuje swoje podróże i, czy podróże go jakoś zmieniły? Jaki kraj jest ulubionym krajem? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy podróżnika i autora wideobloga "Przez Świat Na Fazie" Dawida Fazowskiego oraz jego dziewczynę Sandrę Obarę.

  Jakiś czas temu pewien bloger zarzucił Jerzemu Owsiakowi oszustwa i nieprawidłowe wykorzystywanie darów przekazanych na rzecz WOŚP. Jurek skierował sprawę do sądu, który orzekł, że ów bloger naruszył dobra osobiste i nakazał pozwanemu wypłatę ok. 19 tys. zł na rzecz szefa WOŚP. Jerzy Owsiak chce jednak te pieniądze oddać żonie blogera. Dlaczego? Jak radzi sobie z innymi hejterami? Powiedział o tym w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również, jakie akcje planuje nasz gość.

  Celem akcji "Warszawa pod krawatem", zaplanowanej na 21 maja, jest popularyzowanie wśród mężczyzn idei dbania o swój wygląd. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Alberta Borowieckiego, Jana Adamskiego i Rafała Przetaka, którzy prowadzą blogi o modzie męskiej, by powiedzieli o szczegółach tego wydarzenia. Dowiedzieliśmy się również od nich, jak powinni wyglądać gentlemani XXI wieku.

  W sieci roi się od nienawistnych komentarzy pod adresem m.in. blogerek i vlogerek. Hejtowi w internecie postanowiły się sprzeciwić znane polskie youtuberki: Natalia Szymaniec, Karolina Pielesiak, Paulina Mikuła, Paulina Lis i Ewa Grzelakowska-Kostoglu. W jaki sposób? Kto i za co je krytykuje? Jaki skutek przyniosła ich akcja? O tym powiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska rozmawiała z Piotrem Żyłką - dziennikarzem i blogerem, który zaznał niezwykłego zaszczytu. Otrzymał list prosto z Watykanu! Jaką drogą dotarł do niego list? Dlaczego opieczętowany był "groźnymi" pieczęciami? Jak zareagował po otrzymaniu listu?

  Jak ustrzec się przed ewentualnym oszustwem ze strony doradcy finansowego? Czy można negocjować warunki polisy lub się z niej wycofać? O tym Dorota Wellman i Marcin Meller rozmawiali w studiu Dzień Dobry TVN, z ekonomistą Marcinem Iwuciem, autor bloga Finanse bardzo osobiste.

  Syn polskiej wokalistki został kulinarnym blogerem, a dokładniej - vlogerem. Leon Myszkowski gotuje i jak dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska, wychodzi mu to całkiem nieźle. Skąd to zacięcie do gotowania? Gdzie Leon szuka inspiracji i czym ostatnio oczarował Justynę?

  Gulasz z dzika, dorsz pieczony na zielonym groszku, risotto z kaszy pęczak na białym winie z grzybami leśnymi oraz czekoladowe trufle z orzechami - te przysmaki przygotował w kuchni Dzień Dobry TVN bloger kulinarny Bartek Boratyn. Czym ujął Dorotę Wellman?

  Chronią przed zawałem, wspomagają odchudzanie i zapobiegają miażdżycy... jabłka. W kuchni Dzień Dobry TVN bloger Tomasz Sarjusz-Wolski przygotował potrawy z jabłek: klasyczną tartę, pierś z kaczki z kulkami z buraków i waniliowymi jabłkami i pieczony camembert. Co da się wycisnąć z jabłek oprócz soku? :)