Beata Tyszkiewicz

  Beata Tyszkiewicz

  Na początku czerwca miała zawał serca i przeszła operację w jednym z warszawskich szpitali. Jak teraz czuje się się aktorka? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek. Razem z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Pani Beaty Tyszkiewicz!

  Pod koniec maja Pani Beata Tyszkiewicz przeszła zawał serca i trafiła do szpitala. Już czuje się lepiej i "nie wybiera się na tamten świat". Przed paroma dniami internet obiegły zdjęcia, na których widać aktorkę, która pod szpitalem pali papierosa i pije kawę. Sytuację, w studiu Dzień Dobry TVN, skomentowali Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik i Barbara Pasek.

  Wiktoria Bosc z domu Padlewska jest młodszą córką Beaty Tyszkiewicz. W dzieciństwie zagrała epizodyczną rolę w filmie Kingsajz, jednak postanowiła, że nie pójdzie w ślady swojej sławnej mamy. W Szwajcarii pracuje jako fotografka, wydaje książki kucharskie o polskiej kuchni i prowadzi bloga. Odwiedziła ją Ula Chincz. Wiktoria opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN o miłości swoich rodziców, synach, marzeniach i zdjęciach, które robi.

  We Wrocławiu w Centrum Technologii Audiowizualnych, z dyrektorem placówki Robertem Banasiakiem, spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. To tam wykonuje się mrówcza prace - renowację kostiumów z legendarnych filmów między innymi ze "Stawki większej niż życie" oraz z "Czterech pancernych i psa". W przyszłym roku będzie można podziwiać je w stanie prawie idealnym.

  Kalina Jędrusik, Beata Tyszkiewicz, Barbara Brylska, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Figura - to polskie gwiazdy, które rozpalały do czerwoności męską część publiczności kinowej i teatralnej. Stały się również bohaterkami książki Krzysztofa Tomasika: "Seksbomby polskiego kina". Autora gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Dlaczego wybrał właśnie te aktorki? Co decydowało o tym, że zostały okrzyknięte "seksbombami"? Czy któraś z postaci "uwiodła" autora książki?

  Anna Seniuk, Maryla Rodowicz, Anna Dymna, Beata Tyszkiewicz i wiele innych znanych osób zostało sportretowanych przez fotografa Wojciecha Plewińskiego. Te zdjęcia jeszcze dziś można zobaczyć w Sopockim Domu Aukcyjnym w Warszawie. A już jutro odbędzie się aukcja ponad 130 fotografii Wojciecha Plewińskiego. Naszymi gośćmi w Dzień Dobry TVN byli: aktorka Beata Tyszkiewicz i fotograf Wojciech Plewiński. Kto kocha się w Beacie Tyszkiewicz?

  Jutro: Profesor Zbigniew Lew-Starowicz i jego autobiografia. W programie także Beata Tyszkiewicz i nagość w sztuce, a Przemysław Kossakowski opowie, jak czuje się ktoś zakopany żywcem! Zapraszamy od 8.00!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska z najnowszymi wieściami z show- biznesu. Jakie są fascynacje kulinarne Beaty Tyszkiewicz, jak autorski program Mai Sablewskiej zmienił jej życie prywatne, co robi Agustin Egurrola za kulisami "Mam Talent" oraz, dlaczego Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska zamieniły się fryzurami?

  Czy filmy rzeczywiście mogą być traktowane jako swoista psychoterapia? Do jakich filmów najczęściej wracają Beata Tyszkiewicz, Aleksandra Hamkało i Piotr Polk? Czy pomagają im one przebrnąć przez ciężkie życiowe momenty?

  Kobiecie nie wypada liczyć lat, ale Beata Tyszkiewicz z uśmiechem na twarzy przyznaje się, że zaczyna swoje czwarte "dwudzieste" urodziny. Jedyna taka, prawdziwa polska, dama 14 sierpnia skończyła 75 lat! Urodziła się w pałacu w Wilanowie. Czego zazdrości jej Robert Kantereit? Czy pamięta swój pierwszy huczny bal urodzinowy? Czym według Beaty Tyszkiewicz jest "męskość"? Co lubi u mężczyzn i, co dostała na urodziny?

  Co łączy Beatę Tyszkiewicz z Anną Dereszowską, Jackiem Stachurskym, Bartłomiejem Topą i Zuzą z "Top model"? Wszystkich zobaczycie jutro w Dzień Dobry Wakacje. Bądźcie z nami jutro od 8:30!

  Zapomniałam, odłożyłam na chwilę, wypadło mi... Okazuje się, że te niewinne "zagubienia" mogą kosztować kobietę tyle, o nowy samochód – nawet 87 tysięcy złotych! W studiu zień Dobry TVN gośćmi były: Edyta Olszówka, Małgorzata Potocka oraz Beata Tyszkiewicz. Czy i one gubią nie tylko pieniądze?

  Beata Tyszkiewicz, oprócz brata, daleko od siebie ma także córkę i dwóch wnuczków. Mariusz Czerkawski jest daleko od córki odkąd skończyła roczek. Michel Moran swoich najbliższych, w tym dwójkę dzieci, zostawił we Francji. Nasi goście, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli , jak kochają na odległość.

  Podobno człowiek kłamie 80 tysięcy razy w życiu... statystycznie wychodzi aż 5 kłamstw dziennie! Dlaczego ludzie decydują się na kłamstwa? Czy to prawda, że do kłamstwa potrzebne są dwie osoby? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli Beata Tyszkiewicz, Jakub Przebindowski, Katarzyna Lengren oraz Piotr Marszałkowski. Ciekawi jesteście do jakich kłamstw przyznali się nasi goście?

  Jest niegustowanie ubrany. Nie w moim guście. Nie jest w dobrym guście to i owo. Gust jest sprawą indywidualną. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Tomasz Jacyków, psycholog Anna Kędzierska, Marcin „Ombre” Niewiadomski oraz Beata Tyszkiewicz. Jak ma się gust do mody? Czy słuchanie disco polo to obciach i brak gustu muzycznego?

  Czy rzeczywiście kobiety po rozstaniu zachowują się irracjonalnie i czy to prawda, że mężczyzna nie może rzucić kobiety? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawiali o tym: prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Beata Tyszkiewicz, Katarzyna Laskowska i Sylwia Arnesen.

  W latach 60 symbolem damy była Jacqueline Kennedy Onassis, w latach 80 była nim Księżna Diana, a jak wygląda współczesna dama? Jakie posiada cechy i czym szczególnym się wyróżnia? Gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN Beatę Tyszkiewicz, Joannę Michalską i Patrycję Sobańską-Rey, które scharakteryzowały obraz damy. Czy łatwo dziś być damą?

  Czy matka widząc w córce siebie sprzed lat powinna być o nią zazdrosna? O relacjach matki z córką, zazdrości i rywalizacji rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Beatą Tyszkiewicz, Joanną Damięcką, Izabelą Trojanowską i psycholog Anną Kędzierska.

  Temat rosnących cen jajek pojawiał się w ostatnim tygodniu w niemal każdej gazecie tradycyjnej, każdym portalu internetowym oraz w każdych wiadomościach telewizyjnych. Eksperci alarmują- będzie coraz drożej. Tuż przed świętami Wielkiej Nocy cena jajka może wynosić nawet złotówkę. Czy za wzrost cen odpowiadają producenci jaj, przepisy unijne czy może ekolodzy, a nawet celebryci? Rozgorzała dyskusja o kosztach ekonomicznych w opozycji do humanitarnego traktowania zwierząt. Powraca odwieczne pytanie: co jest pierwsze - jajko czy kura? W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy Beatę Tyszkiewicz i jej córkę Karolinę, która o kurach i jajkach wie wszystko.

  Od czego powinna się zacząć wielka miłość? O to zapytał Marcin Prokop w studiu Dzień Dobry TVN Dorotę Wellman. Czy może się rozpocząć od przyjaźni? Co powinni zrobić przyjaciele, którzy odkryli, że zakochują się w sobie? Przekonaj się, co o tym myśli aktor Rafał Rutkowski, aktorka Beata Tyszkiewicz, ekonomista Marek Zuber i psycholog Małgorzata Ohme.

  W miłości można wyróżnić pięć etapów, które następują po sobie. Pierwszym z nich jest zakochanie, drugim romantyzm, trzecim idylla, czwartym przyjaźń, a piątym, jeśli parze nie udało się pozostać na etapie przyjacielskim, etap rozpadu. Jak nie doprowadzić do rozpadu swojego związku? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Beatę Tyszkiewicz, scenarzystę Cezarego Harasimowicza, redaktora naczelnego magazynu K MAG Mikołaja Komara oraz psycholog Annę Kędzierską.

  Są takie gwiazdy w polskim show-biznesie, które słyną z burzliwych kłótni i rozstań "na chwilę". Jednak pomimo zwad i sprzeczek ciągle wracają do swoich partnerów. Jak skutecznie rozstać się z partnerem i czy warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Beatę Tyszkiewicz, aktorkę Annę Nowak-Ibisz, dziennikarkę Annę Wendzikowską oraz psychologa Małgorzatę Ohme.

  Anja Rubik, Mateusz Damięcki, Beata Tyszkiewicz, Jerzy Dudek, Magdalena Kumorek, Czesław Mozil, Beata Tyszkiewicz - zobacz, czego Wam życzyli na święta i Nowy Rok?

  Niektóre kobiety naiwnie uważają, że po ślubie wady mężczyzny znikną. Czy rzeczywiście przysięga małżeńska gwarantuje, że mężczyzna się zmieni? A jeśli już, to na lepsze, czy gorsze? Na ten temat rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Beatą Tyszkiewicz, Leszkiem Talko, Magdaleną Żakowską i Piotrem Mosakiem.

  Nie widują się tak często, jak by sobie tego życzyli, ale jeśli już się spotkają widać, że łączy ich niezwykła więź. Przeżyli razem dramatyczne dzieciństwo, Powstanie Warszawskie, przeprowadzki w obce miejsca. Oboje pasjonują się fotografią i kuchnią, choć gotują zupełnie inaczej. W Dzień Dobry TVN Beata Tyszkiewicz przedstawiła nam swojego młodszego brata, operatora, reżysera i fotografa Krzysztofa Tyszkiewicza.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Beatę Tyszkiewicz, która gra jedną z ról w komedii bardzo romantycznej " Listy do M." Jaką matką jest kreowana przez nią postać filmowa i jak jej się współpracowało z Pawłem Małaszyńskim i Katarzyną Zielińską?

  Dlaczego tak bardzo jesteśmy zazdrośni o przeszłość partnera lub partnerki? Czy chodzi o to, że obawiamy się, iż nasi poprzednicy byli lepsi od nas? Czy warto utrzymywać kontakt ze swoimi „byłymi”? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN prof. Zbigniewa Lwa-Starowicz, Beatę Tyszkiewicz, Lidię Popiel i Annę Zejdler-Ibisz. Czy zazdrość może przerodzić się w obsesję?