Anthony Hopkins

    Anthony Hopkins

    Anthony Hopkins - żywa legenda światowego kina. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska miała szczęście spotkać się z nim w ramach promocji filmu Noah, w którym gra jedną z ról. W co wierzy aktor? Dlaczego ten film wywołuje takie kontrowersje? Czy czeka nas globalna katastrofa? Zobaczcie!

    Zacznij niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Magda Gessler rządzi w naszej kuchni i doradza naszym widzom. Następnie: Klimas, Głowacka i Tyszka o tym, dlaczego Polacy wciąż powinni uczyć się luzu. Oprócz tego: warszawiak, który został światowym mistrzem żagli. O początkach Mateusza Kusznierewicza jego bliscy. A na koniec: „żywa legenda” aktorstwa - sir Anthony Hopkins. Zapraszamy w niedzielę od 8:30. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

    ZUS a OFE, protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, wybory do Parlamentu Europejskiego, sytuacja na Ukrainie. Palących tematów w świecie polityki nie brakuje. W sobotę, tylko w Dzień Dobry TVN, Premier Donald Tusk stanie w krzyżowym ogniu pytań Kingi Rusin i Bartka Węglarczyka. Bądźcie z nami w najbliższą sobotę od 8:30! Czekamy na Wasze pytania! Wpisujcie je poniżej na forum.