anonimowość

    anonimowość

    17-letnia matka chciała anonimowo pozostawić dziecko w oknie życia, ale została przesłuchana przez policję. Dlaczego? O postępowaniu polskich organów ścigania i roli, jaką pełnią okna życia rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: adwokatem Grzegorzem Wroną i dyrektor Wojewódzkiego Centrum Pomocy Rodzinie Jolantą Sobczak. Czy matka, która zostawi dziecko w oknie życia może je kiedyś odzyskać?

    Nie boją się komentować wszystkiego, co nas otacza. Mają swoje zdanie na każdy temat, które wyrażają w bajkach. O kim mowa? O chłopakach z Baj-kału. Od ilu lat istnieją? Co było tematem ich pierwszej bajki? Dlaczego nie chcą pokazać twarzy? Co szykują na wybory prezydenckie? Kto ogląda ich kanał w internecie? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Borsuk, Królik i Papuga.

    Alicja Niedźwiecka-Zimała - nauczycielka matematyki w gimnazjum w Rudzie Śląskiej namówiła przyjaciół, by wspólnie pomóc zdolnej uczennicy, która żyje w skrajnej biedzie, a jej rodzice zmagają się z niepełnosprawnością. Poznajcie kolejną finalistkę akcji "Zwykły Bohater".