anna lewandowska

  anna lewandowska

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Anna Lewandowska - czy już rozpoczęła świąteczne przygotowania? Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska o tym, czy trudno pracuje się z najlepszą przyjaciółką? Dzieci na poligonie, czyli czy klasa wojskowa to pewna przyszłość zawodowa? W programie także Kuba Porada tańczący z Cyganami. Bądźcie z nami w piątek od 8:00!

  Byliśmy na spotkaniu autorskim z Anną Lewandowską i jej książką o zdrowym stylu życia. Wśród zgromadzonych gości znaleźli się nie tylko dziennikarze, ale także fani i najbliżsi Anny Lewandowskiej. Jakim dzieckiem była Ania? Czy lubiła ćwiczyć? Czy była grzeczna i, czy radziła się mamy w kwestii przyszłego męża? O tym opowiedziała Dzień Dobry TVN mama Anny Lewandowskiej. Co Robercie Lewandowskim myśli jego teściowa? Czy Anna Lewandowska mam podobny charakter do swojej teściowej?

  "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" - to książka, która - choć na rynku wydawniczym ukaże się dopiero za dwa tygodnie - już została uznana za najlepiej sprzedającą się książkę w zamówieniach. Czy Anna Lewandowska sama napisała tę książkę? O komentarz na temat książki Lewandowskiej poprosiliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską.

  Niedługo premiera książki Anny Lewandowskiej. Dużo pracy włożyła w przygotowanie jej do druku. Żona Roberta Lewandowskiego przygotowuje się też do mistrzostw świata w karate tradycyjnym. Dodatkowo myśli o studiach. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Anną Lewandowską. O czym jest jej książka?

  Anna Lewandowska przeprowadziła się razem z mężem do Monachium. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała o tym, czy już się urządzili w nowym domu i, jak przyjęli ich niemieccy sąsiedzi.

  Ania Lewandowska postanowiła zmotywować do aktywności fizycznej Polki i Polaków. Czy odniosła sukces? Jak udało się jej zmienić podejście do ćwiczeń dziennikarki Agnieszki Wesołowskiej, która nie lubiła ćwiczyć? Co Ania robiła w dzień swoich 26. urodzin? O to zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sławomir Nowak szefem Polskiej Agencji Kosmicznej? Jak zareagują na to kosmici i czy podarują mu zegarek? Dlaczego Szymon Hołownia chce wysłać Bartosza Węglarczyka w kosmos? I czy Donald Tusk zostanie szefem Rady Europejskiej? Zapraszamy na przegląd prasy Szymona Hołowni.

  W najbliższą sobotę gościem Dzień Dobry Wakacje będzie Anna Lewandowska. Zapraszamy od 8:30. Nie możecie tego przegapić!

  Tradycyjne pisanie listów przeszło do lamusa. E-maile i sms-y zastąpiły tradycyjne listy. Jednak papier jest cierpliwy - jak mówi przysłowie. Ludzie nadal listy piszą. I te zwykłe i te polecone...

  Aneta Zatwarnicka ma 37 lat, a od 20 lat trenuje karate tradycyjne. W grudniu ubiegłego roku nic nie wskazywało, że w styczniu tego roku, w ciężkim stanie trafi do szpitala. Lekarze stwierdzili sepsę i dawali jej zaledwie kilka dni życia. Okazało się, że Anetę zaatakował toczeń wielonarządowy. W pomoc dla Anety zaangażowała się Anna Lewandowska, mistrzyni świata w karate.

  Szycia butów uczył się od najlepszych. W jego rodzinie buty szyje się od pokoleń. W 2012 roku Diran otworzył swoją pracownię w Warszawie. Czy przekona Polaków do butów szytych ma miarę? W studiu Dzień Dobry TVN szewc z Libanu Diran Anouchikian opowiedział, jak Warszawa przystaje do największych stolic Europy. Dlaczego na odbiorów swoich butów wybrał właśnie Polaków?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Ewę Chodakowską o hejterów, Annę Lewandowską o Ewę Chodakowską, mamę Marcina Tyszki o nowy program syna, a Maję Sablewską o jej sposoby na życie.