Anna Jagodzińska

  Anna Jagodzińska

  Ostatnio Anna Jagodzińska pojawiła się na okładce jednego z polskich magazynów. Swój sukces celebrowała w gronie przyjaciół. Kto świętował razem z modelką? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ma 30 lat i już zapisała się w historii światowej mody. Jak wygląda dzień z życia topmodelki Anny Jagodzińskiej, kiedy akurat jest w Warszawie? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki towarzyszył jej z kamerą. Spotkali się w ważnym dla niej miejscu... na warszawskiej Saskiej Kępie.

  Marcin Prokop zdradził w Dzień Dobry TVN, że supermodelka i ulubienica światowych projektantów Anna Jagodzińska jest jego przyszywaną kuzynką. Ostatnio przyjechała do Polski, by poprowadzić specjalny warsztat dla modelek. Z modelką spotkał się dziennikarz Mateusz Hładki.

  Miłość czy seks? Co jest ważniejsze? Czy jedno może istnieć bez drugiego? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to Annę Jagodzińską, Michała Piróga, Monikę Olejnik, Annę Wendzikowską i Łukasza Jemioła.

  Niektóre znane osoby chętnie włączają się do akcji charytatywnych. Są wśród nich goście Dzień Dobry TVN: prowadzący program Top Model Michał Piróg, modelka Anna Jagodzińska i właścicielka agencji modelek Małgorzata Leitner. Jakie akcje wspierają? Czym kierują się przy ich wyborze?

  Agencja polskiej top modelki Anny Jagodzińskiej rozesłała informację do mediów, że kończy z nią współpracę. Oficjalnym powodem rozstania jest to, że Ania od kilku lat nie jest gotowa do współpracy. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska pokazała oświadczenie prawników Anny Jagodzińskiej, które jest odpowiedzią na informację agencji.

  W kuchni Dzień Dobry TVN królowały modelka Anna Jagodzińska i blogerka kulinarna Daria Ładocha. Przygotowały dania, dzięki którym odmłodniejemy: koktajl karoten i witaminy; koktajl śniadaniowy; brownie; sałatkę z pęczakiem, kuskus z jarmużem, marchewką i orzechami laskowymi; sałatę z bobem i radicchio. Smacznego!

  Polska top modelka osiągnęła w branży mody bardzo wiele. Współpracować z nią chcą najważniejsi twórcy jak np. projektant Tom Ford. Ania jako jedna z niewielu dziewczyn mogła sobie też pozwolić aż na dwuletnią przerwę w modelingu. Czy kiedy postanowiła wrócić na piedestał, hermetyczny rynek przyjął ją z powrotem?

  Top modelka wkrótce otworzy w Warszawie restaurację wegańską. Będzie to pierwszy biznes Anny poza modelingiem, dlatego projekt bardzo ją stresuje. Czym jest "pakiet detoksowy"? Czy Jagodzińska często sama przeprowadza oczyszczanie swojego organizmu? I co o prowadzeniu własnej działaności sądzi narzeczony Ani Jagodzińskiej? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieska Jastrzębska.

  Już niedługo na mapie Warszawy pojawi się kolejne modne miejsce. Anna Jagodzińska, jedyna jak dotąd Polka, która może pochwalić się okładką amerykańskiego "Vogue", otwiera restaurację. Jaką kuchnię zaproponuje swoim klientom? Dlaczego prywatnie nie jada mięsa? Jaki jest sekret jej idealnej figury? I skąd pomysł, żeby otworzyć knajpę akurat w polskiej stolicy? Gwiazda modelingu rozmawiała z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.