Angela Merkel

    Angela Merkel

    Poprosiliśmy Andrzeja Stankiewicza, aby przygotował dla widzów Dzień Dobry TVN pozytywny przegląd prasy. Nie było to proste zadanie, ale w końcu się udało. Wśród informacji, które znalazł były te na temat zarobków urzędników i... byków oraz szansy Angeli Merkel na czwartą kadencję.

    Dziennikarz Andrzej Stankiewicz w Przeglądzie prasy zwrócił uwagę na artykuły o: aferze korupcyjnej, której bohaterem jest były prezydent Brazylii, żółtej kartce dla Angeli Merkel i wątpliwym sposobie Prezydenta Andrzeja Dudy na zdobywanie elektoratu. Zobaczcie, co siostra Krystyny Pawłowicz powiedziała bratu Jacka Kurskiego.

    Jak Włosi reagują na kryzys imigracyjny? Czy według gościa Dzień Dobry TVN włoskiego polityka Jasia Gawrońskiego kanclerz Niemiec Angela Merkel prowadzi właściwą politykę wobec uchodźców? Czy spieranie się krajów UE o przyjmowanie imigrantów może doprowadzić do rozpadu Unii? Jak zahamować falę uchodźców?

    Miesięcznik Forbes opublikował po raz kolejny rankinging najbardziej wpływowych kobiet świata i po raz kolejny na czele rankingu znalazła się Angela Merkel. W pierwszej dziesiątce jest też Michelle Obama i Hilary Clinton. Jak realizować się zawodowo nie rezygnując z życia prywatnego? Czy kobiety sukcesu mogą być dobrymi żonami i matkami? O tym rozmawialiśy w Dzień Dobry TVN z bizneswoman Niną Kowalewską-Motlik, prezydent PKPP Lewiatan Henryką Bochniarz, ekonomistką Mają Goettig i trenerem personalnym Miłoszem Brzezińskim.