Andrzej Gołota

  Andrzej Gołota

  W tym roku Andrzej Gołota skończył 50. lat! Kinga Rusin spotkała się z nim i jego żoną na urodzinowej herbatce, by osobiście złożyć życzenia. Przyłączamy się do życzeń i dziękujemy za wszystkie emocje, których nam Pan dostarczył!

  Ostatnio przekonaliśmy się, jakiej muzyki słuchają nasi piłkarze. W Internecie popularnością cieszył się filmik z szatni naszej reprezentacji. Co mówi o nas nasz gust muzyczny? Swoimi playlistami postanowili podzielić się nasi goście: Joanna Czarnecka – wokalistka, Andrzej Gołota, bokser, Radek Majdan, były bramkarz reprezentacji Polski i Marcin Wojciechowski, dziennikarz muzyczny Radia Zet. Czy zdradzili nam, jakiej muzyki słuchają w samochodzie? ;)

  Andrzej Gołota wraca na ring, żeby zakończyć wspaniałą karierę sportową i pożegnać się z polskimi kibicami. 25 października legendarny pięściarz stoczy w Częstochowie pożegnalną walkę z Amerykaninem Danellem Nicholsonem. Czy to naprawdę ostatnia walka boksera? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja razem z jego żoną Mariolą. Dziś wieczorem, o godz. 20.00 na antenie TTV wyemitowany zostanie film dokumentalny „Endrju”. Autorem filmu jest Tomasz Blachnicki.

  Nawet Noblistka Wisława Szymborska poświeciła mu jeden ze swoich wierszy. 25 października Andrzej Gołota stoczy w Częstochowie pokazową walkę z Amerykaninem Danellem Nicholsonem. W naszym studiu gościem był Tomasz Blachnicki, który nakręcił film dokumentalny o polskim bokserze. Już 18 października na antenie TTV będzie miał swoją premierę. Jaki naprawdę jest Endrju? O tym reżyser filmu opowiedział w studiu dzień Dobry TVN.

  Ona - prawniczka, on-bokser. Są małżeństwem od 1990 roku. Andrzej sam mówi, że Mariola jest mózgiem, a on siłą. "Nie ma małżeństw idealnych, są tylko silne. My jesteśmy silnym" - tak powiedziała Mariola Gołota. Czy Andrew planuje powrót do boksu? Jak radzi sobie ich córka? I co robią w Polsce? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzili o swoim niezwykłym związku i recepcie na jego przetrwanie.

  W niedzielę zapraszamy na czat z Małgorzatą Rozenek oraz na spotkanie z nauczycielem buddyzmu i cieszącym się życiem człowiekiem. Tylko u nas: wymykający się konwenansom Lama Ole. W programie także Jan Englert, który odkryje przed Wami zawodowy warsztat, a jego bliscy... jego tajemnice. A na koniec: Salman Khan – "bożyszcze Bollywood" na ulicach Warszawy. A my towarzyszymy mu z kamerą! Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Magdy i Andrzeja.

  Ile jest stopni w Chicago? Czy Państwo Gołota marzną? Czy to prawda, że Andrzej zakończył swoja karierę? Dlaczego przestali przyprowadzać dzieci na walki taty? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska rozmawiała z Mariolą Gołotą, która opowiedziała o domniemanym końcu kariery męża oraz o współpracy z FBI.

  Jego fanką była Wisława Szymborska, a Kazik śpiewał o nim piosenkę. Panuje obiegowa opinia, że sportowcy są agresywni, kieruje nimi testosteron i adrenalina. Okazuje się, że "bestia" na ringu może w domu być cudownym ojcem i czułym mężem. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Andrzej Gołota- bokser i jego żona Mariola Gołota.

  Ekipa dzień Dobry TVN odwiedziła rodzinę Gołotów w ich domu w Chicago, położonym 25 mil od centrum miasta. Jak urządził się Andrzej Gołota z żoną Mariolą? Czy dzieci słynnego boksera Andrzej i Ola pójdą w ślady mamy czy taty?