aldona jankowska

  aldona jankowska

  Są artyści, którzy nie próżnują w wakacje. Należą do nich: aktorka Aldona Jankowska, stand-uper Antoni Syrek-Dąbrowski i aktor Artur Barciś, którzy podczas kanikuły występują na letnich scenach. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry Wakacje, aby zapytać, czym różni się gra w teatrze od tej w plenerze. Jak reagują, kiedy publiczność zachowuje się tak, jakby chciała być dodatkowym aktorem na scenie?

  Wielu mężczyzn, zajmując miejsce w komunikacji miejskiej, tak szeroko rozkłada nogi, że brakuje siedzeń dla innych pasażerów. Dlatego madryckie metro zakazało panom siedzenia w rozkroku. Co o tym pomyśle sądzą goście Dzień Dobry TVN: dziennikarz i satyryk Michał Ogórek, aktorka i stand-uperka Aldona Jankowska oraz dziennikarz radiowy Krzysztof Jankowski "Jankes". Co ich śmieszy, a co złości u współpasażerów? Kto z nich okazał się mistrzem w rozkładaniu nóg? :)

  Niektóre gwiazdy mają swoich psychofanów. Czy takowych mają lub mieli Piotr Polk, Aldona Jankowska, Andrzej Nejman, Katarzyna Glinka i Ewa Wencel? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Przez całą kampanię prezydencką Alec Baldwin parodiował Donalda Trumpa i wychodziło mu to bardzo dobrze. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę Aldonę Jankowską i artystę kabaretowego Arkadiusza Lipnickiego, aby zapytać, jak zrobić dobrą parodię. Czy osoby, które parodiowali obrażały się na nich? Czy ktoś, kogo się parodiuje musi być "jakiś"?

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowej edycji MasterChefa. Z tej okazji dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać napotkane na planie programu gwiazdy, czy zdarza się im jeść w pracy. Zobaczcie, co powiedzieli: Joanna Krupa, Aldona Jankowska, Michel Moro i Magda Gessler. Znana restauratorka powiedziała również, dzięki czemu jest w "ósmym niebie".

  Teatr Kwadrat jest już po remoncie. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, jak bardzo się w nim zmieniło. Rozmawiała m.in.: z Pawłem Małaszyńskim, Andrzejem Nejmanem, Edytą Herbuś, Aldoną Jankowską, Ewą Kasprzyk, Martą Żmudą-Trzebiatowską i Kamilem Kulą.

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych opublikowało sto najpopularniejszych nazwisk w Polsce. Wśród nich znaleźli się: Kamiński, Lewandowski i Jankowska. U nas gościliśmy sławnych właścicieli tych nazwisk: Emiliana Kamińskiego, Aldonę Jankowską i Michała Lewandowskiego. Czy nie chcieli zmienić swojego nazwiska na bardziej oryginalne, jak ich koledzy z Hollywood?

  W zeszłym roku Aldona Jankowska rozważała przeprowadzkę do Warszawy. Kto ją namówił na zmianę miejsca zamieszkania? Kim dla Piotra Gąsowskiego jest Aldona i gdzie się spotkali? Aktorów na tę okoliczność przepytała Agnieszka Jastrzębska.

  Z kamerą Dzień Dobry TVN byliśmy na premierze "Okna na parlament". A ponieważ jest to sztuka o polityce dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska porozmawiała właśnie o polityce z gwiazdami, które przybyły na tę premierę. Kogo polityka bawi, a kogo irytuje? Co na ten temat powiedzieli: Piotr Gąsowski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Glinka, Andrzej Nejman, Anna Cieślak i Aldona Jankowska? Która gwiazda interesuje się polityką, a która chciała zostać politykiem?

  Katarzyna Olubińska wybrała się do Teatru Kwadrat, by spotkać się z ulubioną aktorką Aldoną Jankowską. Zobaczcie nowe wcielenie Aldony Jankowskiej - kobiety wielu talentów. Tym razem będzie o miłości...

  Z nami, w studiu Dzień Dobry TVN, ci, którzy mają absolutne poczucie humoru: aktorka Aldona Jankowska i dziennikarz Piotr Kędzierski. Czy poczucia humoru można się nauczyć? Jak bardzo uśmiech pomaga nam w życiu? Dlaczego nie potrafimy się śmiać z siebie, a chętnie śmiejemy się z innych? Co od rana robi Robert Kantereit przed lustrem? :) Do czego Piotr Kędzierski nakłonił w studiu Dzień Dobry TVN Jolę Pieńkowską? :) Sami zobaczcie!

  Dorota Gardias spotkała się w krakowskich tropikach z Aldoną Jankowską. Aktorka przygotowuje właśnie swój nowy spektakl - "Lataj z Krystyną". W świecie Aldony nawet piranie są wegetarianami, a kameleon przemawia głosem Hojarskiej i Gronkiewicz!

  Rynek po czterdziestce, rynek pierwotny i rynek wtórny. Tłok na rynku, nasycenie rynku. Co ekonomia ma wspólnego z miłością, związkami między ludźmi i seksem? Czym jest "luźna powieka" Jacykowa? W studiu Dzień Dobry TVN goścmi byli: prezes kliniki medycyny estetycznej Kalina Ben Sira, aktor Rafał Rutkowski, aktorka Aldona Jankowska oraz stylista Tomasz Jacyków. Czy mężczyźni także poprawiają wygląd oddając się w ręce chirurga plastycznego?

  Co takiego jest w Krakowie, że Aldona Jankowska, rodowita poznanianka, czuje się tam najlepiej? Tego dowiedział się prezenter pogody Bartek Jędrzejak.

  Była Danutą Chojarską, Zytą Gilowską, Anną Fotygą, a nawet księdzem Rydzykiem. Teraz podbija świat telewizji w serialu "Julia". Aldona Jankowska, jak sama o sobie mówi, aktorka bardzo dramatyczna!