Kotynuacja meczu Huberta Hurkacza z Novakiem Djokoviciem. O której zagrają?

Kto stoi za sukcesem Igi Świątek?
Kto stoi za sukcesem Igi Świątek?
Zwycięstwo Igi Świątek
Iga Świątek wygrała Miami Open
Niedzielny, pełen emocji tenisowy pojedynek o ćwierćfinał Wimbledonu pomiędzy Hubertem Hurkaczem a Novakiem Djokoviciem musiał zostać przerwany. Tenisiści wrócą na kort w poniedziałek, 10 lipca. O której godzinie odbędzie się mecz?

Kontynuacja meczu Hubert Hurkacz - Novak Djoković

Hubert Hurkacz był bliski zakończenia niedzielnego meczu z Novakiem Djokoviciem z wynikiem 2:0. Ostatecznie obie partie zakończyły się jego porażką po tie-breakach. Aby awansować do ćwierćfinału, Serb potrzebuje wygrać jeszcze jeden set. W zależności jednak od tego, jak potoczy się gra, mogą mieć miejsce aż 3 sety.

Według planu Wimbledonu na poniedziałek Hubert Hurkacz i Novak Djoković zagrają na korcie centralnym (Centre Court) w drugim meczu dnia, po pojedynku Beatriz Haddad Mai z Jeleną Rybakiną. Reprezentantki Brazylii i Kazachstanu zagrają o godz. 14:30 czasu polskiego. Polsko-serbski mecz rozpocznie się więc najwcześniej ok. godz. 16:00.

Cisza nocna tradycją Wimbledonu

Pasjonująca, pełna emocji rozgrywka musiała zostać przerwana ze względu na ciszę nocną. Jest to spowodowane swego rodzaju tradycją na Wimbledonie, zgodnie z którą nie gra się do późnych godzin nocnych, a najpóźniej do 23:00 czasu brytyjskiego.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.