Rusza nowy sezon serialu "Detektyw" z Judie Foster na HBO Max. Kiedy premiera?

Serial "Detektyw" z Judie Foster już wkrótce dostępny na popularnej platformie streamigowej. Kiedy i gdzie oglądać?
Serial "Detektyw" z Judie Foster już wkrótce dostępny na popularnej platformie streamigowej. Kiedy i gdzie oglądać?
Źródło: Materiały prasowe
Rusza wyczekiwany czwarty sezon kultowego serialu "Detektyw", czyli "Detektyw: Kraina Nocy". Najnowszą część można oglądać na HBO Max. Zobacz zwiastun i dowiedz się więcej. Ile będzie miał odcinków? Kiedy premiera? 
Pierwszy polski serial w mediach społecznościowych
Źródło: Dzień Dobry TVN

Serial "Detektyw" - o czym jest?

Na Alasce, w Ennis zapada długa noc. Ośmiu mężczyzn, którzy pracowali w Arktycznej Stacji Badawczej Tsalal znika bez śladu. Rozpoczyna się w tej sprawie śledztwo. Głównymi bohaterkami czwartego sezonu będą Liz Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis), badające sprawę zaginięcia mężczyzn. Ich zadaniem będzie odkrycie prawd pogrzebanych pod wiecznym lodem, ale także zmierzenie się z wewnętrznym mrokiem. Jak sobie poradzą z zadaniem?

"Detektyw" to serial uznany przez krytyków. Trzymający w napięciu dreszczowiec, który przypomina klimatem "Mare z Easttown".

- Fantazje wyjętych spod prawa w Arktyce i Antarktyce zazwyczaj są kojarzone jako męskie - to kraina nieokrzesanych mężczyzn z niesfornymi brodami - ale Ennis (sama nazwa sugeruje skróconą męskość) to przestrzeń kobieca - można przeczytać w recenzji "The Hollywood Reporter".

Kiedy 4 sezon serialu "Detektyw: Kraina Nocy"? Gdzie oglądać?

Najnowszy sezon premierę ma, bo 15 stycznia 2024 roku. Premierowe odcinki będzie można oglądać na platformie HBO Max, co tydzień. Serial liczy sobie 6 odcinków.

Zobacz zwiastun serialu "Detektyw: Kraina Nocy"

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN24

Zobacz także:

Autor: Teofila Siewko

Źródło: HBO/TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości