Flanelowe ubrania wracają do łask? "Wystarczy zarzucić na siebie koszulę i już wyglądamy fajnie"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Flanelowa moda
Flanelowa modaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Jesienna aura na dobre zagościła już za naszymi oknami, niosąc za sobą konieczność zmiany garderoby. W trakcie kompletowania ubrań na chłodniejsze dni warto zainteresować się kolorowymi koszulami z flaneli, które doskonale sprawdzają się jako podstawa modnych stylizacji. W Dzień Dobry TVN przekonywała o tym uznana stylistka, Marta Pożarlik.

Flanelowe koszule - modowy hit jesieni

W sezonie jesiennym warto stawiać na ubrania, które dobrze się prezentują, a przy okazji zapewniają ciepło i poczucie komfortu. Flanelowe koszule idealnie wpisują się w tę koncepcję. Zdaniem doświadczonej stylistki, po ten uniwersalny składnik stylu mogą sięgać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

- Flanela to nic innego, jak po prostu włochata, mięciutka bawełna (...). Wystarczy zarzucić na siebie koszulę i już wyglądamy fajnie, świeżo, modowo - stwierdziła Marta Pożarlik.

Jak nosić flanelową koszulę?

Flanelowa koszula w kratę czy zwierzęcy print to odpowiedź na potrzeby osób, które nie boją się modowych eksperymentów. Z jej pomocą można stworzyć wiele wyjątkowych stylizacji. Z powodzeniem da się ją połączyć z eleganckimi spodniami, spódnicą, a nawet wygodnymi dresami.

- To jest też fajne, że kupujemy jedną rzecz, którą możemy dowolnie zestawiać na różne sposoby (...). Bardzo mi się też podoba taki trend, że nosimy te koszule również jako odzież wierzchnią - podsumowała Marta Pożarlik.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości