Materiał promocyjny

Biżuteria na Dzień Mamy. Oto propozycje uczestniczki programu "The Traitors. Zdrajcy"

Biżuteria na Dzień Mamy
Biżuteria na Dzień Mamy
Źródło: Dzień Dobry TVN
Biżuteria jest świetnym upominkiem dla mamy z okazji jej święta. Jaka będzie wspaniałą pamiątką na lata? Jakie trendy panują w tym roku? O tym w kawiarence Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z Julią Tychoniewicz, uczestniczką programu "The Traitors. Zdrajcy".

Julia Tychoniewicz ma niezwykłą więź z mamą

Julia Tychoniewicz jest modelką, aktorką i TikTokerą, a szerszej publiczności dała się poznać za sprawą udziału w programie "The Traitors. Zdrajcy". Z całą pewnością urodę odziedziczyła po mamie - Ewie Tyleckiej, która w 1995 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. A jakie łączą je relacje?

- Mamy bardzo bliską więź. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami. [...] Jest moją idolką, pomaga mi w życiu. Zawsze mnie wspiera - przyznała rozmówczyni Dzień Dobry TVN.

Biżuteria na Dzień Mamy - propozycje marki Apart

Julia Tychoniewicz wybrała już prezent na Dzień Mamy, a teraz naszym widzom przedstawiła kilka pomysłów na podarunek. Jej zdaniem znakomicie się sprawdzi naszyjnik z napisem "Mama" lub literą "M" marki Apart.

- Myślę, że to jest przepiękne i sentymentalne, bo jak dostajesz taki prezent od córki albo dzieci, to mama się na pewno ucieszy - przyznała modelka.

Kolejne propozycje naszej gościni to bransoletka z literą "M" i pierścionki z kamieniami. Z kolei na prezent dla mam ceniących klasykę poleca perły. - Są ponadczasowe - podkreśliła Julia Tychoniewicz.

Jak dodała, w 2024 roku świat biżuterii świętuje powrót do koloru. Warto więc popatrzeć nie tylko na złoto i srebro.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?