Ikony popkultury, za które przebieramy się na Halloween. Squid Game, Harley Quinn, Cruella i inne

Dwie osoby na imprezie halloweenowej
Przebrania na Halloween
Źródło: SrdjanPav/Getty Images
Co roku z okazji Halloween przebierają się nie tylko dzieci, ale również najmłodsi. Tradycyjnie największą popularnością cieszą się czarownice i wampiry, ale też postaci z kultowych filmów i seriali. Za kogo przebierzemy się w tym roku? Jaka postać będzie najpopularniejsza na balu halloweenowym?

Za kogo się przebrać, aby nie powtórzyć kostiumu swoich znajomych? A może właśnie grupowo przebrać się za konkretne postaci z jednego filmu lub serialu? Sprawdź najpopularniejsze kostiumy na Halloween 2021.

Najmodniejsze przebrania na Halloween 2021. Squid Game i Cruella

Squid Game na Halloween

W tym roku ogromną popularność zdobył koreański serial "Squid Game". W sieci można już znaleźć informację, że najpopularniejszym przebraniem będzie obsługa z tego serialu z charakterystycznymi trzema znakami na maskach (koło, trójkąt i kwadrat) ubrana w czerwone kombinezony. To niejedyna możliwość przebrania się za postacie z tego serialu. Dobrym pomysłem będzie też założenie zielonego dresu z numerem symbolizującym, np. ulubionego gracza albo ubranie się w gustowny garnitur i rozdawanie wizytówek, które dostali uczestnicy gry.

Cruella na Halloween

Inną postacią, która zdobyła popularność w tym roku, jest Cruella. Film promujący tę postać nieco zmienił jej wizerunek, zyskała ona dużą popularność, przez co w sieci krążą już pomysły na to, jak można odwzorować jej kostium. Ta propozycja jest nieco trudniejsza, gdyż możemy potrzebować do niej peruki, jednak zdecydowanie ciekawa pozycja do rozpatrzenia! Można się zdecydować na wizerunek bajkowy dojrzałej kobiety z cygaretką lub młodej, buntowniczej projektantki. Jest kilka możliwych wariacji przebrań, więc nawet jeśli ktoś więcej zdecyduje się na ten kostium, jest większa szansa, że każda z was wybierze inną kreację na wieczór.

Pomysły na halloweenowe przebrania inspirowane postaciami popkultury

Pomysłów na przebrania za ikony pop kultury jest wiele. Chociaż część jest ubiegłoroczna, to same postaci wciąż są bardzo lubiane.

Harley Quinn na Halloween

Filmów o Harley Quinn jest już kilka, zatem mamy do wyboru z kilku outfitów. Charakterystyczne będą jednak dwa blond kucyki z pofarbowanymi końcówkami - jeden na różowo, drugi na niebiesko. Jeśli nie ma się możliwości farbowania włosów, idealnym rozwiązaniem będzie peruka. W tym stroju istotny jest również makijaż, w którym podobnie jak z kucykami, malujemy oczy - jedno na niebiesko, a drugie na różowo. Świetna będzie też rozmazana szminka i strój sportowy.

Black Widow na Halloween

Black Widow, czyli Czarna Wdowa to tytułowa bohaterka jednego z filmów o Avengersach. Jej kostium może być ciężki do odwzorowania, można jednak kupić gotowe przebranie. W tym przypadku charakterystycznym elementem również jest fryzura - rude włosy ścięte do ramion i lekko falujące. Jeśli nie mamy możliwości dostosowania własnej fryzury, warto kupić perukę. Będzie można ją wykorzystać również do przebrania za tytułową bohaterkę z "Gambitu Królowej".

Wonder Woman na Halloween

Do tego kostiumu potrzebna będzie niebieska spódnica przed kolano i czerwony gorset (można go zastąpić dopasowanym topem), który to później można ozdobić złotymi dodatkami. Taki strój można również wypożyczyć lub kupić. To idealna propozycja dla kobiet, które lubią silne i wyzwolone bohaterki.

Zobacz wideo: Jesienne aukcja dzieł sztuki

Jesienna aukcja dzieł sztuki
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor: Teofila Siewko

Źródło zdjęcia głównego: SrdjanPav/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości