Jak powiększyć usta domowymi sposobami? "Triki z TikToka nie sprawdzą się u wszystkich"

Autor:
Katarzyna
Lackowska
Hity z internetu na powiększenie ust

Pełne, jędrne i soczyste usta to marzenie wielu pań. Dążenie do takiego celu może jednak nierzadko przyprawić o ciarki. Metody, które można znaleźć w sieci, bywają zabawne, ale niektóre są naprawdę niebezpieczne. W Dzień Dobry TVN Marta Gąska opowiedziała o tym, jak można nieinwazyjnie poprawić nieco wygląd ust.

Powiększanie ust domowymi sposobami

- Są różne metody, czasami bardzo dziwne. Zasysacze do ust, urządzenia, niektórzy to robili nawet odkurzaczem - Dorota Wellman zaczęła wyliczankę opisanych w sieci metod powiększania ust. - No, tego bym nie rekomendowała - wyznała Marta Gąska, makijażystka. - Jest to dosyć niebezpieczne. Mam nawet koleżankę, która się pokusiła o taki sposób i narobiła sobie mnóstwo krwiaków i wybroczyn - ostrzegła.

Jak zatem sprawić, żeby usta wydały się pełniejsze bez ryzyka? - Triki z TikToka wyglądają bardzo spektakularnie, jak je oglądamy w kamerce, ale nie u wszystkich one się sprawdzą - wyjaśniła Marta Gąska. - Jeśli panie mają takie usta jak Iza, dosyć wąskie, linia nie jest dobrze zarysowana, to możemy je powiększyć za pomocą kredki. Ona musi być nieco ciemniejsza niż kolor ust - wyjaśniła makeupistka. Kiedy obrys ust będzie już gotowy, środek wypełniamy pomadką lub błyszczykiem.

Jak powiększyć usta według TikToka?

Marta Gąska pokazała oczywiście, jak powiększyć usta metodą, która jest absolutnym hitem popularnej platformy społecznościowej. - Najpierw zamknę usta do środka i będę obrysowywała mocno po zewnętrznej krawędzi - tłumaczyła. - Trochę nie mam nad tym kontroli, ale będę poprawiać - dodała.

W tej metodzie odchodzimy od tego, o czym ekspertka mówiła w przypadku wąskich ust - nie trzeba przejmować się tym, żeby nie wyjść zbyt mocno poza kontur. Efekt jest nieco przerysowany, jednak jeśli komuś marzą się naprawdę pełne, duże usta, z pewnością ta metoda przypadnie mu do gustu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.v

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz więcej:

Autor:Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości