"Raz, dwa, trzy - piękna Ty!". Niezwykła metamorfoza Agaty – przebojowej mamy czwórki dzieci

Aktualizacja:

Agata to 35-latka, która wychowuje czwórkę dzieci. Jak można się domyślać, przy natłoku obowiązków, szafa, a właściwie jej zwartość nie jest głównym priorytetem. Naszej bohaterce postanowiła pomóc stylistka Sylwia Antosiewicz, makijażystka Marta Gąska oraz stylista fryzur Dawid Krynicki.

Agata – przebojowa mama

Nasza bohaterka jest przebojową mamą czwórki dzieci. Niestety, swoim stylem ubioru kobieta nie oddaje prawdziwego charakteru i osobowości. Jak przyznała przyjaciółka Agaty, nasza bohaterka jest dość wysoka, ma zgrabne nogi i piękną buzię. Niestety brakuje jej odwagi, aby eksponować swoje atuty. Zamiast podkreślać kobiecość, zdarza jej się włożyć stylizację z czasów liceum.

Mama nie ma czasu chodzić na zakupy. Jak jesteśmy wszyscy razem, to nam kupuje rzeczy, a sobie nie ma czasu

– powiedziała córka.
Do akcji ruszyli więc nasi specjaliści, przedstawiciele cyklu „Raz dwa trzy, piękna ty”. Odwiedzili oni Agatę z kamerami i postanowili wprowadzić do jej życia nieco świeżości. Sylwia Antoszkiewicz zrobiła wietrzenie szafy, Dawid zadbał o spersonalizowaną fryzurę, a Marta dała cenne wskazówki dotyczące makijażu.

Chcąc wyglądać dobrze, robimy zbyt wiele. Za dużo kolorów, za agresywne strzeżenia i zbyt wiele eksperymentów.

- powiedział stylista fryzur, Dawid Krynicki.

Metamorfoza Agaty

Agata już na samym początku zdradziła, że jej marzeniem jest nabranie pewności siebie. Chociaż słyszy na swój temat wiele komplementów, odbijają się one jak o ścianę. Bohaterka postanowiła zmienić swoje nastawienie i w końcu pragnie poczuć się tak wyjątkowo, jak mówią o niej przyjaciele i rodzina.
O lepsze samopoczucie Agaty zadbali nasi specjaliści. Metamorfoza bohaterki rozpoczęła się od modowych wskazówek Sylwii, która wymieszała część garderoby Agaty z zupełnie nowi rzeczami. Tym samym pokazała, jak wygodnie, a jednocześnie kobieco łączyć ze sobą różnorodne stylizacje, bez konieczności wymiany całej garderoby.
Następnie wskazówek udzieliła Marta Gąska, która zaproponowała Agacie zamianę kryjącego podkładu, na lekki i delikatny fluid. Dzięki temu efekt maski zamieni się w naturalny look, a na policzkach widoczne będą dodające charakteru piegi. Ponadto Marta zrobiła naszej bohaterce szybkie szkolenie i krok po kroku, pokazała, jak wykonywać modny makijaż.
Dawid dla Agaty przygotował coś wyjątkowego. Po samodzielnych i domowych eksperymentach na głowie bohaterki widoczny był bałagan. Stylista fryzur zaproponował zatem modną grzywkę i ciepły odcień, podkreślający kolor oczu.
Jesteście ciekawi, jak po metamorfozie wygląda Agata? Zobaczcie wideo.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch
Pozostałe wiadomości