Męskie zakupy mogą być frajdą. Metamorfoza zmieniła Adriana nie do poznania

Metamorfoza Adriana
Źródło: Dzień Dobry TVN
Metamorfoza Adriana
Metamorfoza Adriana
Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowa
Nieoczywiste połączenia barw
Nieoczywiste połączenia barw
Moda inspirowana latami 90.
Moda inspirowana latami 90.
Adrian Wojtasik to młody mężczyzna, który właśnie wkracza w nowy etap w swoim życiu. Z tego powodu spotkał się ze stylistką Eweliną Rydzyńską, by nauczyć się dobierać ubrania tak, by prezentować się modniej. Jakie były efekty jego metamorfozy?

Modny stój nie musi być skomplikowany

Moda wielu mężczyznom kojarzy się z wielogodzinnymi wędrówkami po centrum handlowym. Stylistka Ewelina Rydzyńska zabrała na zakupy młodego mężczyznę - Adriana, któremu udowodniła, że wystarczy wprawne oko i jasny cel, by ze sklepu odzieżowego zabrać to, co dla nas najbardziej komfortowe.

Ekspertka wybrała trzy stylizacje, które łączyły w sobie elegancję z nonszalancją, ponieważ - w jej ocenie - Adrian miał dotychczas zbyt grzeczny styl ubierania się. Wiosenne zestawy zaproponowane przez Ewelinę oparły się sportową elegancję w neutralnych, ponadczasowych krojach. Specjalistka zaproponowała cięższe buty, modną bomberkę i przeskalowaną koszulę.

- Trzeba poznać potrzebę osoby i zrozumieć, że chciałaby wyjść ze strefy komfortu i ograniczeń, które sobie sama narzuca i sama tworzy. […] Pewność siebie wizerunkową uzyskujemy przez mieszanie różnych elementów ubioru. Tych bezpiecznych z bardziej zadziornymi – tłumaczyła stylistka.

Styl, który dodaje pewności siebie

Ewelina Rydzyńska swoimi modowymi propozycjami po raz kolejny udowodniła, że pewność siebie można podbudować poprzez odpowiedni dobór stroju. Stylistka znalazła takie elementy męskiej garderoby, które nadały charakteru Adrianowi i pokazały, że może czuć się męsko i poważnie, jeśli postawi na ponadczasowe kroje.

Ewelina zabrała Adriana do sklepu z garniturami. Zaproponowała strój składający się z klasycznego golfu, wysokiej jakości marynarki i modnego płaszcza.

- Ewelina dodała mi trochę odwagi w zabawie modą, pokazała, że moda to nie tylko ubieranie się, ale to coś więcej. To znaczy, że my możemy zmienić wizerunek zewnętrzny, ale też poczuć się lepiej – podsumował Adrian.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Reporter: Katarzyna Chętnik

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?