Polska kosmetolog Klara Chrzuszcz o pracy ze światowymi gwiazdami show biznesu. Jedną z jej klientek jest Pamela Anderson

Klara Chrzuszcz to pochodząca z Polski kosmetolog, która od kilkunastu lat żyje i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Jej klientkami są największe światowe gwiazdy, m.in. Emma Watson i Pamela Anderson. Jak się jej współpracuje z takimi sławami?

Amerykański sen

Klara Chrzuszcz swoją karierę zaczynała w Łodzi, jako stylistka paznokci. Później wyjechała do USA na wakacje, gdzie przypadkowo znalazła nowy pomysł na życie: postanowiła spróbować swoich sił w zawodzie w Stanach Zjednoczonych. W tym celu skończyła odpowiednie kursy i odebrała wykształcenie w jednej z amerykańskich szkół beauty. Dzięki temu była w stanie otworzyć swój własny salon SPA na Upper East Side w Nowym Jorku. Dziś jest jedną z ulubionych kosmetologów gwiazd.

Gwiazdorska klientela polskiej kosmetolog

Gwiazdy poświęcają dużo uwagi pielęgnacji swojej urody i korzystają z usług wyłącznie najlepszych specjalistów. Do tego prestiżowego grona należy Klara Chrzuszcz. Na liście jej klientów znajduje się wiele znanych nazwisk. Zapytana o to, z którą gwiazdą współpracowało jej się najlepiej, odpowiedziała:

Chyba z Pamelą [Anderson]. Byłam bardzo mile zaskoczona, jak kochaną osobą jest. My ją znamy z telewizji, z różnych seriali, gdzie jest tą legendarną seksbombą, natomiast to jest kobieta, która teraz jest bardzo zażyłą aktywistką na rzecz zwierząt i jest super inteligentna

- powiedziała Klara Chrzuszcz.

Porozmawiać z nią jest naprawdę przywilejem dla mnie, także jestem bardzo przejęta tym

- dodała po chwili.
Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.
Zobacz też:
Autor: Agata Polak
Pozostałe wiadomości