Paznokcie

Ta nieudana wizyta u kosmetyczki kosztowała ją prawie 400 złotych. "Co mam zrobić?"

Paznokcie

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/radiozet.pl
Manicure

Kobiety często korzystają z usług sprawdzonych stylistek paznokci. Dzięki temu mają pewność, że będą zadowolone z wykonanego manicure. Co może się stać, gdy wybierzemy się do salonu, o którym nic nie wiemy? Przekonała się o tym jedna z użytkowniczek TikToka.

Nieudana wizyta u kosmetyczki

Udając się do kosmetyczki, wiele pań ma już swoją wizję na perfekcyjny manicure. Przed wizytą przeszukujemy sieć, by znaleźć tę idealną inspirację. Tak było też w przypadku TikTokerki, która pokazała, że czasem efekt usługi może okazać się sporym rozczarowaniem.

Paznokcie - jak o nie dbać?

Międzynarodowa mistrzyni stylizacji paznokci
Międzynarodowa mistrzyni stylizacji paznokciDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Kyana wybrała się do salonu z gotowym pomysłem na stylizację paznokci. Dziewczyna chciała, aby kosmetyczka wykonała frencz kolorową końcówką i końcem płytki. Linie miały być pomalowane na modne w tym sezonie pastelowe odcienie. Influencerka określiła także dokładny kształt paznokci. Zdecydowała, że będą to klasyczne trumienki.

Nieestetyczny manicure kosztował ją prawie 400 złotych

TikTokerka zapłaciła za usługę prawie 400 złotych. Niestety to, co otrzymała w zamian, było dalekie od jej oczekiwań. Paznokcie były wykonane nieestetycznie. Szczególną uwagę przykuwają krzywe linie, brak odpowiedniego pokrycia płytki lakierem bazowym, czy niekonsekwentny kształt każdego paznokcia. - Co mam zrobić? - pytała internautów.

@kyana.fit GUESS how much I paid too. please. she was nice and I even had her fix while doing them. what do I do #whatiwantedvswhatigot #nailfail #fails #naildesigns #nailideas #whatdoidonow ♬ original sound - Kneely_Knight

Nagranie TikTokerki stało się hitem w sieci. Film zdobył tysiące polubień. Obserwatorzy nie kryli zdziwienia zaistniałą sytuacją. Wiele osób nie mogło zrozumieć, dlaczego autorka nie poprosiła o natychmiastowy zwrot pieniędzy.

- Każda cena za ten manicure jest zdecydowanie za wysoka - skomentowała jedna z internautek. - Ja robię sama paznokcie w domu i to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż usługa z takim efektem - dodała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/radiozet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Seksan Mongkhonkhamsao/GettyImages/Kyana.fit/TikTok

Pozostałe wiadomości