Moda i Uroda

Jej charakterystyczne brwi stały się powodem do hejtu. "Według komentujących rujnują mój wygląd"

Moda i Uroda

Autor:
NB
brwi

Marii King to brytyjska tiktokerka, która na swoim profilu zebrała sporą rzeszę fanów. Jak się okazuje, uwagę przyciąga nie tylko prezentowany przez nią kontent, ale także jej wygląd. Dziewczyna ma bowiem bujne brwi, które nie do końca zyskują aprobatę internautów.

Marii King - życie influencerki

Marii King to brytyjska tiktokerka, która na swoim profilu zgromadziła 230 tysięcy fanów. Niektóre z jej filmów zyskały nawet miliony wyświetleń. 22-latka wzięła udział w "The Icon House", czyli w formacie znanym w Polsce jako "Team X" czy "Ekipa". Marii wraz z pozostałymi ośmioma mieszkańcami "domu twórców" spędziła czas w luksusowej rezydencji i tworzyła kontent do mediów społecznościowych. Jak się okazało, nie było to wcale tak proste zdanie. Uczestnicy każdego dnia zobowiązani byli dostarczać nowy materiał. Co więcej, narażali się na opinię, krytykę, a nawet hejt obserwatorów.

Uroda

Urodę poprawiamy już od starożytności
Urodę poprawiamy już od starożytności Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Na własnej skórze odczuła to wspomniana Marii. Dziewczyna zbierała negatywne komentarze dotyczące wyglądu, w szczególności gęstych, czarnych brwi.

Samoakceptacja – klucz do sukcesu

W jednym z wywiadów absolwentka prawa dodała, że jest przyzwyczajona do hejtu, gdyż jej uroda wzbudzała poruszenie znaczenie wcześniej. Nie przejmuje się jedną opinią otoczenia, jest pewna tego, kim jest i co sobą reprezentuje. Zatem komentarze dotyczące brwi są dla niej błahostką.

 - Współczuję ludziom, którzy mają czas na publikowanie takich komentarzy. To dość smutne - podsumowała.

22-latka postanowiła pokazać światu, że jest odporna na hejt także w opublikowanym niedawno w mediach społecznościowych wideo. - Zakrywam część twarzy, która według komentujących rujnuje mój wygląd – napisała w poście. Jej nagranie zachwyciło wielu internautów. - "Jest śliczna, a brwi pasują i są ok. Niejedna dziewczyna chciałaby takie mieć", "Sprawiają, że twoja twarz jest jeszcze bardziej unikalna" - czytamy w ich komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:NB

Źródło zdjęcia głównego: Martina Ferrari/EyeEm/GettyImages

Pozostałe wiadomości