Moda i Uroda

Wyda fortunę na walkę z cellulitem przez komentarz na ulicy. "Twoje nogi są pełne dziur"

Moda i Uroda

Autor:
Oskar
Netkowski

Débora Porto, brazylijska gwiazda mediów społecznościowych, niejednokrotnie musiała zmierzyć się z krytyką własnego ciała. Choć uwielbia swoje krągłości, nie jest wolna od kompleksów. Przykry komentarz sprawił, że influencerka zdecydowała się na bardzo kosztowny zabieg.

Kim jest Débora Porto?

Débora Porto to jedna z najpopularniejszych influencerek w Brazylii. Z zawodu jest dziennikarką i modelką. Jednak to aktywności w mediach społecznościowych przyniosła jej największą sławę. Tylko na Instagramie śledzi ją nieco ponad milion osób. Rozpoznawalność przynosi jej także TikTok. Tam z kolei ma ponad 100 tys. obserwatorów.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Na swoich profilach Débora często prezentuje fanom swoje krągłości. Rozmiar plus size to zdecydowanie jej atut. Jednak nie wszyscy potrafią zaakceptować naturalność blogerki.

Usuwanie cellulitu

Brazylijska sława słynie z samoakceptacji i szerzenia refleksji w ruchu body positive. Choć promuje aprobatę swojego ciała, to nie jest wolna od kompleksów, które koncentują się na cellulicie.

- To jak małżeństwo z kimś, kogo nie kochamy. Próbowałam wszystkiego, aby się go pozbyć i nie znalazłam sposobu, który by zadziałał - powiedziała o swoich zmaganiach z cellulitem Débora w wywiadzie dla "Daily Mail".

Débora jest gotowa zapłacić krocie, żeby uporać się z doskwierającym jej mankamentem. Wszystko przez przykre wydarzenie, do którego doszło na ulicy.

- Pamiętam taką jedną sytuację, która sprawiła mi przykrość. Wracałam z São Paulo z moją siostrą, a obok przechodziły dwie kobiety, które mówiły tak głośno, żebym to usłyszała: "jakie to śmieszne, twoje nogi są pełne dziur". Poczułam się wtedy bardzo źle. Wsiadłam z siostrą do samochodu i powiedziałam jej o tym. Ona wróciła do sklepu na stacji benzynowej, aby skonfrontować się z tymi kobietami i powiedzieć, że sprawiły mi przykrość - wspominała w rozmowie.

Débora zdecydowała się raz na zawsze pożegnać z defektem. Aby rozprawić się z niechcianą pomarańczową skórką wybrała metodę o nazwie GoldIncision, która ma zmniejszyć zwiotczenie skóry i poprawić jej jakość. Influencerka wyda na całość 10 tys. dolarów, czyli ok. 47 tys. zł.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Chakrapong Worathat/ EyeEm/Getty Images

Pozostałe wiadomości