W tej rodzinie walczą na noże i to się ogląda. "Ci ludzie są bardzo smaczni"

Autor:
Izabela
Dorf
Reporter:
Marcin Sawicki
W tej rodzinie walczą na noże i to się ogląda!
W tej rodzinie walczą na noże i to się ogląda! Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

"Sukcesja" to serial, w którym bezwzględny ojciec Logan Roy walczy o władzę z chytrymi dziećmi. Stawką jest bogactwo i stanowisko w globalnej korporacji. Jak to jest wcielać się w takie postacie? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki zapytał o to Jean Smith-Cameron i Allana Rucka. Aktorzy powiedzieli także, co - ich zdaniem - jest wyjątkowego w hicie HBO Max.

"Sukcesja" - kim jest Gerri

Serial "Sukcesja" to mroczna komedia, w której bohaterowie się zdradzają i przeżywają zawody. Jest jednak jedna postać wzbudzająca w widzach sympatię - to prawniczka Gerri Kellman. - Ona też jest podstępna - tak jak ta cała reszta, więc w sumie nie wiem, dlaczego jest lubiana, ale oczywiście jestem z tego zadowolona - powiedziała Jean Smith-Cameron, która wcieliła się w rolę Gerri.

Dzięki mediom społecznościowym aktorka zauważyła, że wiele pań zajmujących się biznesem zaczęło wzorować się na granej przez nią postaci. - Gerri to kobieta w pewnym wieku, która znakomicie daje sobie radę. Chciałam, żeby była pełnokrwista i ludzie to doceniają - stwierdziła gwiazda serialu.

Zapytana przez Marcina Sawickiego, czy jest choć jedna z serialowych postaci, którą chciałaby mieć w prawdziwej rodzinie, aktorka odpowiedziała, że nie, choć - jak przyznała - bohaterowie "Sukcesji" są bardzo "smaczni".

"Sukcesja" - kim jest Connor Roy

Z kolei najzabawniejszym bohaterem serialu "Sukcesja" jest najstarszy z synów Logana Roya - Connor. Mimo że mężczyzna jest najmniej inteligentny, to marzy o tym, by zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. - On ciągle jest zdezorientowany, życie go przerasta, więc stworzył sobie krainę marzeń, w której żyje od lat - powiedział wcielający się w tę postać Allan Ruck. Aktor lubi swojego bohatera, bo dzięki niemu może wygadywać najdziwniejsze rzeczy. - Connor jest dziwakiem, a takie postacie zawsze fajnie się gra - dodał.

4. sezon "Sukcesji" będzie dostępny w Polsce już 27 marca na platformie HBO Max.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Reporter: Marcin Sawicki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości