Aktor znany z serialu "Breaking Bad" nie żyje. Miał zaledwie 52 lata

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
BBC
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Mike Batayeh - znany z występu w kultowym już serialu "Breaking Bad" - nie żyje. Aktor odszedł w swoim domu na początku czerwca. Artysta miał zaledwie 52 lata. Co było przyczyną śmierci mężczyzny?

Mike Batayeh nie żyje

Mike Batayeh zmarł 1 czerwca 2023 roku, jednak rodzina informację o jego śmierci przekazała z opóźnieniem. W specjalnym oświadczeniu, które bliscy gwiazdora przekazali portalowi TMZ czytamy: "Będzie go bardzo brakowało tym wszystkim, którzy go kochali i cenili jego umiejętność rozbawiania innych".

Przyczyną śmierci aktora był zawał serca. Mężczyzna odszedł w swoim domu, we śnie. Miał zaledwie 52 lat. Pogrzeb gwiazdora odbędzie się 16 czerwca w Plymouth w stanie Michigan w USA.

Mike Batayeh - kariera

Mike Batayeh był amerykańskim aktorem z jordańskimi korzeniami. Wystąpił w takich filmach, jak "Nie zadzieraj z fryzjerem", "Jak zostać gwiazdą", "Detroit Unleaded" czy "This Narrow Place". Był także aktorem dubbingowym oraz komikiem.

Największą popularność dała mu rola w kultowym już serialu "Breaking Bad". Mike Batayeh zagrał tam Dennisa Markowskiego, kierownika pralni. Prowadzony przez jego bohatera punkt stanowił przykrywkę dla wytwórni metamfetaminy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: Pornyot Palilai/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości