Gwiazdor "Diuny" i "Gry o tron" znów jest singlem. Jego związek zakończył się po blisko 20 latach

Jason Momoa
Gwiazdor "Diuny" znów jest singlem
Źródło: Jeff Spicer/Getty Images
Jason Momoa i Lisa Bonet oficjalnie są już po rozwodzie. Aktorzy byli parą blisko 20 lat i doczekali się dwojga dzieci. "Uwalniamy się nawzajem, aby być tym, kim mamy się stać..." - oświadczyli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Diuna: Część druga" - kinowy megahit w Playerze
"Diuna: Część druga" - kinowy megahit w Playerze

Jason Momoa i Lisa Bonet - historia związku

Jason Momoa, znany z ról w takich produkcjach jak m.in. "Aquaman", "Gra o tron" czy "Diuna", i Lisa Bonet, którą mogliśmy oglądać w filmie "Wróg publiczny", poznali się w 2005 roku przez wspólnych znajomych. Po pewnym czasie aktor wyjawił, że od dawna chciał spotkać starszą o 12 lat odtwórczynię.

"Po raz pierwszy zobaczyłem ją w telewizji, gdy miałem jakieś 8 lat. Od razu pomyślałem sobie: 'O, mamo, to właśnie ona. Będę cię prześladował przez resztę życia i w końcu będziesz moja'. Oczywiście nie powiedziałem jej tego do czasu, aż doczekaliśmy się dwójki dzieci. W przeciwnym wypadku mogłoby to wyglądać dziwnie i niezręcznie. Ale fakt, zawsze chciałem ją poznać. Była królową. Zawsze - wyznał Jason Momoa w programie "The Late Late Show with James Corden".

Przypomnijmy, że w 2007 roku zakochani powitali na świecie córkę Lolę Iolani, a rok później syna Nakoa-Wolfa Manakauapo Namakaeha. Natomiast po 12 latach związku, w październiku 2017 roku, wzięli ślub w swoim domu w Kalifornii. Uroczystość miała charakter prywatny.

Była to pierwsza ceremonia Jasona, ale druga - Lisy. Jej pierwszym mężem był rockman Lenny Kravitz, z którym doczekała się córki Zoë.

Jason Momoa i Lisa Bonet się rozwiedli

Jason Momoa i Lisa Bonet uchodzili za zgodną parę, a - ku zaskoczeniu fanów - w styczniu 2022 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali o rozstaniu.

"Wszyscy czuliśmy nacisk i zmiany tych przełomowych czasów... Ma miejsce rewolucja, a nasza rodzina nie jest wyjątkiem... Czujemy wszystko to, co dzieje się wokół. Dzielimy się zatem wiadomością z życia naszej rodziny - rozstajemy się. Mówimy o tym nie dlatego, że uważamy, że jest to wiadomość godna uwagi, ale po to, abyśmy mogli iść przez nasze dalsze życie z godnością i uczciwością. Miłość między nami trwa i ewoluuje w taki, a nie inny sposób. Uwalniamy się nawzajem, aby być tym, kim mamy się stać..." - napisali we wspólnym oświadczeniu.

We wtorek, 9 lipca br. sędzia hrabstwa Los Angeles rozwiązał małżeństwo aktorów. Według portalu pagesix.com ich rozwód "odbył się tak szybko, jak tylko było to możliwe z prawnego punktu widzenia i przebiegł bezspornie". 

Jason Momoa i Lisa Bonet się rozwiedli
Jason Momoa i Lisa Bonet się rozwiedli
Źródło: Stefanie Keenan/Getty Images

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: glamour.pl/pagesix.com

Źródło zdjęcia głównego: Jeff Spicer/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości