Dziecięca gwiazda modelingu została milionerką jako 6-latka. Jak dziś wygląda?

Isabella Barrett
Isabella Barrett była dziecięcą modelką
Źródło: Marc Andrew Deley, Wil R/Star Max/Getty Images
Isabella Barrett od dziecka brała udział w konkursach piękności, ciesząc się niezwykle wysokimi notami jury. Już jako 6-latka na koncie miała swój pierwszy zarobiony milion dolarów. Niedługo gwiazda reality show "Mała piękność" skończy 16 lat, a jej popularność nie maleje.

Isabella Barrett - jak zdobyła popularność?

Isabella Barrett znana jest polskim widzom z reality show "Mała piękność", znanego za granicą jako "Toddlers&Tiaras". Urodziła się 8 sierpnia 2006 roku w Rhode Island. Konkursy piękności, w których startowała od dziecka, zapewniły jej 55 koron. W programie mogliśmy zajrzeć za kulisy takich konkursów.

Kariera Isabelli szybko nabrała tempa. Liczne nagrody zaowocowały m.in. występowaniem w kampaniach reklamowych. Dziewczynka dorobiła się także własnej marki ubrań i biżuterii. Już w wieku sześciu lat mogła więc szczycić się tytułem dziecięcej milionerki.

- Zanim się zorientowaliśmy, wygrywaliśmy każdy konkurs i zostaliśmy wybrani do pojawienia się w "Toddlers and Tiaras". Isabella zakochała się w całym tym blichtrze i przepychu, była naturalnym talentem - wspominała mama dziewczynki w jednym z wywiadów.

Isabella Barrett - jak dziś wygląda?

Realizację programu "Mała piękność" zakończono w 2016 roku, ale powtórki show wciąż cieszą się dużą publiką. Właśnie dlatego trudno zapomnieć o Isabelli Barrett, która nadal aktywnie działa w modelingu. Widzowie mogą przeżyć niemały szok, kiedy z telewizji przeniosą się na Instagram i zobaczą, jak dziś wygląda modelka.

Psychologowie wielokrotnie alarmowali o szkodliwości tego typu show. Sama zainteresowana w rozmowie z "In Touch" wyznała jednak, że nie żałuje swojej przygody, która do dziś pozwala cieszyć się jej życiem w luksusie. Młoda gwiazda wciąż bierze udział w pokazach mody. Na fali popularności założyła nawet swoją markę "House of Barretti", sprzedającą biżuterię i odzież.

- Mam linię biżuterii, która zarobiła mi milion dolarów, miałam linię ubrań, która zarobiła milion dolarów. Ale nadal spotykam się z przyjaciółmi, jeździmy na nartach wodnych - opowiadała w rozmowie z portalem "Truly".

Jej profil na Instagramie śledzi ok. 100 tys. osób. Celebrytka chętnie pozuje do zdjęć i poleca najlepsze kosmetyki. Jak dziś wygląda?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Marc Andrew Deley, Wil R/Star Max/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości