zwyciężczyzni

  zwyciężczyzni

  Jest tancerką, lubi sport i chce być trenerem personalnym. Kilka lat temu brała już udział w wyborach Miss Polonia, wystąpiła też udział w programie "Ugotowani". Czy nowa nowa Miss Polonia, 27-latka ze Zduńskiej Woli, od dana marzyła o medialnej karierze? Jak pogodzi swoje pasje i zajęcia z obowiązkami miss? Czy rodzina i przyjaciele wspierali ją w jej decyzjach? Naszym gościem była Miss Polonia 2017 Agata Biernat.

  Wszystko już jasne! Agentem w programie "Agent - Gwiazdy 2" okazała się być Odeta Moro. Jak wspomina swoją przygodę w programie? Kiedy Daria Ładocha zorientowała się, że Odeta jest agentem? Odetę Moro i Darię Ładochę gościliśmy na kanapie w studiu Dzień Dobry TVN.

  Zwyciężczynią pierwszej edycji programu "Projekt Lady" została Patrycja Wieja. Co program wniósł do jej życia? I jak wspomina pobyt w Wielkiej Brytanii, gdzie obyła trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Cambridge School? Laureatkę oraz prowadzącą program Małgorzatę Rozenek gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Natalię Paździor, pierwszego polskiego MasterChefa Juniora. 11-latania Natalia, która w przyszłości chce zostać kucharzem i, której popisowym daniem jest kaczka, zwyciężyła w kulinarnym show. W naszej kuchni towarzyszyła jej jurorka programu Anna Starmach, która opowiadziala o finale programu.

  Jest pierwszą kobietą w historii polskiej edycji "X Factor", która wygrała ten program. Jak zmieniło się jej życie po zwycięstwie? Czy tęski za Krakowem? Jak wsponina pracę nad swoim pierwszym teledyskiem? Nad czym teraz pracuje? Jaki gatunek muzyczny jest jej szczególnie bliski? I wreszcie, co Klaudia Gawor będzie studiować? O to zapytała ją Kinga Burzyńska tuż przed rozmową Klaudii Gawor na czacie w Dzień Dobry Wakacje.

  Klaudia Gawor, zwyciężczyni programu "X Factor", była gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie jej pierwszy telewizyjny wywiad po wygranej w programie! Jak udało się jej połączyć udział w programie "X Factor" z maturą? Jaki jest temat jej prezentacji z języka polskiego? Czy to prawda, że gdyby nie babcia, to Klaudia, by nie śpiewała? Co powiedziała jej podczas finału Edyta Górniak? Czy to prawda, że Kludia Gawor chodzi z Kubą?