Zuzanna Bijoch

  Zuzanna Bijoch

  Jeszcze do niedawna świat mody kreował obraz idealnej, pozbawionej wszelkich niedoskonałości kobiety. Szczupłe i wysokie modelki o nieskazitelnej skórze sprawiały, że wiele osób starało się dążyć do wyznaczonego przez media kanonu piękna. Obecnie odchodzi się od nierealnych standardów i coraz większą wagę przykłada się do naturalności. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym modelka, Zuzanna Bijoch.

  Dla Wojtka Łozowskiego rok 2017 był ciekawy, ale trudny. W czasie 12 miesięcy doszło do wielu zmian w jego życiu. Zdradził, jakich? Czy na kolejny rok patrzy z optymizmem? Gdzie spędzi Sylwestra? Z muzykiem rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. To ostatnie pytanie dziennikarka Dzień Dobry TVN zadała także Zuzannie Bijoch i Piotrowi Czaykowskiemu.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na premierze "Szalonych Nożyczek". Dlatego postanowiła spytać obecne tam gwiazdy o ich najgorsze doświadczenia z fryzjerami. Co powiedzieli jej: Rafał Maślak, Dominika Gwit, Wojciech Łozowski, Michał Milowicz, Michał Piróg, Leszek Stanek, Zuzanna Bijoch i Piotr Czaykowski? Zobaczcie, z kim jeszcze rozmawiała nasza dziennikarka podczas premiery spektaklu.

  Modelka Zuzanna Bijoch i fotograf Marcin Tyszka kolejny raz spotkali się na sesji zdjęciowej. Z jakiej okazji? Lubią ze sobą współpracować? Jak długo się znają? Co się wydarzyło, kiedy Zuza pierwszy raz pozowała przed obiektywem Marcina? Oboje byli gośćmi Dzień Dobry TVN.

  Z aktorem Cezarym Pazurą, który napisał swoją autobiografię, spotkała się dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Jak jego przyjaciele z branży zareagowali na tę książkę i informacje o nich, które zamieścił w książce? Co zmieniłby w swoim życiu, gdyby mógł? Jakich ról nie przyjąłby Pazura?

  Topmodelka Zuzanna Bijoch napisała książkę. Czy to jej autobiografia? I jak wielki świat mody zareagował na informację, że Zuza Bijoch napisała książkę o branży modowej? Na premierze książki była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Znajduje się w Katowicach, jest duże, jasne i ozdobione licznymi zdjęciami. Zobaczcie, jak mieszka słynna modelka Zuzanna Bijoch, którą odwiedził dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy Zuzanna korzysta z kuchni? Co kolekcjonuje? Jak wygląda jej gabinet i łazienka? I co skrywa szafka przy łóżku w sypialni?

  6 września o 21.30 w TVN startuje druga część programu Azja Express. W naszym studiu, o wyjątkowej przygodzie jakim był dla nich udział w programie, opowiedziały nam uczestniczki pierwszej edycji: Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska oraz Zuzanna i Julia Bijoch, które zobaczymy w nowych odcinkach. Czy siostry Bijoch przygotowywały się do programu oglądając poprzednią edycję "Azja Express TVN"?

  Modelka Zuzanna Bijoch w dzieciństwie nie zdążyła nauczyć się jeździć na rowerze. Miało to związek z pewnym przykrym wypadkiem. Co się wówczas stało? Czy Zuzie udało się pokonać lęk? Jej nauczycielem został Krystian Herba, mistrz trialu rowerowego i finalista drugiej edycji "Mam Talent". Zuzę Bijoch dopingował dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Polski show-biznes nie chodzi spać. O czym doskonale wie dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który podczas jednej z imprez zapytał przybyłe na nią gwiazdy o to, co trzeba zrobić w dzisiejszych czasach, by zostać gwiazdą. Zobaczcie, co powiedzieli mu: Edyta Herbuś, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tamara Gonzales Perea, Anna Starmach, Rafał Maślak, Zuzanna Bijoch i Weronika Rosati.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Zuzanna Bijoch, polska top modelka robiąca zawrotną karierę na światowych wybiegach. Modeling to nie jedyne zajęcie Zuzy. Bijoch rozpoczęła właśnie ekonomiczne studia na amerykańskiej uczelni, a także napisała książkę o kulisach świata mody. Czy będą to szczere zapiski modelki z początków kariery? Czego Zuzanna najbardziej żałuje? I czy ma w planach powrót do Polski na stałe?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: koronkowy czy sportowy, czyli kobieca sprawa męskim okiem! Nasi redakcyjni koledzy sprawdzą, jak wygląda życie z piersią do przodu w dużym rozmiarze. Oprócz tego: "5 sposobów na..." kontra "Sprytne babki" - co w odpowiedzi na bloga swoich mężczyzn zrobiły ich życiowe partnerki? A także: ze świata pięknych ubrań do świata rachunków i liczb - Zuzanna Bijoch - dlaczego postanowiła zostać studentką ekonomii? Zaczynamy o 8.00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  Już od 10 lat Dzień Dobry TVN towarzyszy wielu polskim gwiazdom, pokazując ich drogę do sukcesu i sławy. Wśród nich byli nasi goście: aktor Piotr Głowacki, muzyk Czesław Mozil, piosenkarka Natalia Nykiel i modelka Zuzanna Bijoch. Ile mieli lat, kiedy zaczynali swoje kariery? Jakie momenty były dla nich przełomowe? Kto z nich chce pracować na Wall Street? Podczas rozmowy doszło do pewnej nieprzewidzianej sytuacji.

  W niedzielę będzie się działo! Martyna Wojciechowska spotyka najmniejszą kobietę świata a my zastanawiamy się, czy dziś obowiązująca uroda to ..brak urody? O tym modelki i modele o charakterystycznym wyglądzie. Następnie znani, którzy inspirują: Czesław Mozil i Zuzanna Bijoch wspominają siebie sprzed 10 lat. A na koniec Jarosław Wałęsa i jego "10" lat z "Dzień Dobry TVN". Bądźcie z nami jutro o 8.30.

  Rozpoczynamy pierwszy wakacyjny program! Bądźcie z nami, bo za sprawą naszych gości będzie gorąco. W programie między innymi relacja z urodzinowej imprezy supermodelki Zuzanny Bijoch, w naszym studiu Babatunde Aiyegbusi – polski futbolista w NFL, który spełnia swój amerykański sen, a także Małgorzata Socha, która opowie o urokach macierzyństwa. Startujemy już o 8.30 :-)

  Filip Chajzer postanowił sprawdzić czy można zrobić wszystkich w konia i wygenerować sobie sztuczny "fejm". Opublikował w internecie zdjęcie, na którym spotyka się z Conchitą Wurst, fotografię błyskawicznie przedrukowało i okrasiło stosownym komentarzem kilka portali. News, że Filip spotkał się z Conchitą poszedł w świat. Problem polega na tym, że do spotkania doszło jedynie na zdjęciu... O mediach społecznościowych, "lajkach", "fejmie" i potrzebie popularności rozmawialiśmy z Patrykiem Kumórem, Filipem Chajzerem, Miłoszem Brzezińskim i Zuzanną Bijoch.

  Blogerka modowa Julia Kuczyńska - "Maffashion" była gościem Dzień Dobry TVN. Najpierw spotkała się w Wami na czacie, a potem zadawali jej pytania Dorota Wellman i Marcin Prokop. Dlaczego informuje wszystkich o tym, że ma wiele rzeczy za darmo? W jakim wieku się usamodzielniła? Jak się zarabia na blogu? Czy praca sprawia jej przyjemność? Czy "Maffashion" choruje na anoreksję?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na wręczeniu nagród roku Kobieta Glamour. Jaki dla nich był ten mijający rok? O tym Ewa Farna, Reni Jusis, Margaret, Kasia Wranke, Zuza Bijoch i Katarzyna Sokołowska.

  Jak Polacy zdobywają światowe rynki mody, opowiedzieli nam: projektant biżuterii Jacek Ostrowski i modelka Zuzanna Bijoch. Anna Wendzikowska dowiedziała się natomiast, kto zaraził miłością do biżuterii, mającą polskie korzenie, Lisę Linhardt projektantkę, której biżuterię noszą m.in. Alicia Keys, Jennifer Lopez, Cindy Lauper?

  Zacznę chodzić na siłownię. Przeczytam zaległe książki. Nauczę się języka obcego. A jakie wakacyjne postanowienia mają nasi goście: Maciej Miecznikowski, Zuzanna Bijoch i Tomasz Sobierajski? Ile z nich doczeka się realizacji, a ile pójdzie w niepamięć? Czy ich zawód ułatwia im, czy raczej utrudnia dotrzymywanie obietnic wakacyjnych?

  Film "Non-Stop" to opowieść o agencie federalnym, który musi sobie poradzić z porwaniem samolotu i z samym sobą... Z odtwórcami głównych ról w filmie, Julianne Moore i Liamem Neesonem, spotkała się Ania Wendzikowska. Kto się boi latać?

  Właśnie wzięli udział we wspólnym projekcie. Film "Non Stop" to opowieść o agencie federalnym, który musi poradzić sobie z porwaniem samolotu oraz z własnymi demonami. Anna Wendzikowska spotkała się z aktorami. Czy boją się latać? Bądźcie z nami w weekend!

  To jedna z najlepszych polskich modelek na świecie. Jest nieustannie rozchwytywana przez znanych projektantów, dlatego żyje na walizkach. Do Warszawy przyleciała tylko na chwilę, przed pokazem w Nowym Jorku. Gościem Jolanty Pieńkowskiej w Dzień Dobry TVN była Zuzanna Bijoch. Ile zajmuje jej spakowanie walizki? :) Co Zuzanna Bijoch wozi zawsze ze sobą? Czy może wybierać projektantów, z którymi chce pracować? Czy to prawda, że marzy o Wall Street?

  Kim są "Milenialsi"? Czym dzisiejsi 20 latkowi różnią się od swoich przodków? Czy da się scharakteryzować, jednym kluczem, całe pokolenie? O dzieciach sukcesu, egoistach i hedonistach czyli o tzw. "Pokoleniu Milenium" rozmawialiśmy z Miłoszem Brzezińskim, Julą i Zuzanną Bijoch

  Towarzyszyliśmy jej w trakcie podróży po zakątkach stolicy. Co najbardziej jej się spodobało w Warszawie?