zmiana stylu

  zmiana stylu

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Małgosia, mama dwójki dzieci i blogerka. Praca nad blogiem tak bardzo pochłonęła Małgorzatę, że straciła kontrolę nad swoją szafą. Stylistka Anna Męczyńska pomogła naszej bohaterce odnaleźć styl na nowo. Jak połączyć dziewczęce ubrania z kobiecą klasyką?

  Rafał Królikowski w serialu "Druga Szansa" wciela się w postać Jakuba Zeita, właściciela firmy produkcyjnej oraz byłego partnera głównej bohaterki Moniki. Uwagę widzów przykuł również oryginalny płaszcz w kolorze intensywnego fioletu, w którym występuje postać grana przez Królikowskiego. Czy prywatnie Rafał lubi styl swojego bohatera? Czy podoba się żonie w takiej odsłonie? I kto najbardziej dopinguje aktora? Z Rafałem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Kamila Czarnomska. Jej biurowa praca zobowiązuje ją do oficjalnych stylizacji. Kamila również po pracy chciałaby wyglądać elegancko, ale mniej zobowiązująco. Jakich rad udzieliła jej Anna Męczyńska? Czy przekonała ją do noszenia dżinsów?

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Barbara Banasik, mama 8-miesięcznych bliźniaków. Jak sama przyznała, poświęcając się macierzyństwu, zatraciła swój styl. Odnaleźć go, pomogła Basi Anna Męczyńska. Jakie rady nasza bohaterka usłyszała od stylistki? O tym, czy się do nich stosuje opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Justyna Karwot. Praca w aptece wymaga od niej odpowiedniego, schludnego ubioru. Po godzinach Pani Justyna zajmuje się także coachingiem. Nie potrafi jednak ubrać się biznesowo. Jakich rad udzieliła jej nasza stylistka Anna Męczyńska?

  Alicja Napiórkowska przygotowała stylizacje inspirowane stylem Natalii Kukulskiej. Wokalistka woli stroje kontrowersyjne niż nijakie. Jak mówi, jej oryginalność bierze się ze spontaniczności. Jak domowymi sposobami odtworzyć styl Natalii Kukulskiej?

  Kolejną bohaterką cyklu "Ściąga z szafy" jest Grażyna Twardziak, która nie kryje się ze swoją słabością do sportowych ubrań. Sukienki nosi tylko na zajęcia taneczne. Dlaczego rezygnuje z nich na co dzień? Drugim problemem naszej bohaterki jest zbyt duża ilość ubrań. Pani Grażyna nie potrafi ich ze sobą zestawiać. Czy Anna Męczyńska pomogła jej uporządkować szafę i przekonała do bardziej kobiecych stylizacji?

  W kolejnej odsłonie "Ściągi z szafy" Anna Męczyńska pomogła Ani. Jakie perełki znalazła na dnie szafy naszej bohaterki? Czy naszej stylistce udało się skomponować nowe stylizacje ze starych ubrań pani Ani? I na czym polega zasada trzech kolorów? Obie Anie gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Czy Patrycji Markowskiej czas się nie ima? Jak wokalistka dba o urodę? Dlaczego postanowiła zostać blondynką i czy korzysta z porad stylistów? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Związki dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera ze światem mody są Wam doskonale znane. Tym razem Filip Chajzer odwiedził Macieja Sieradzkyego, uczestnika programu Project Runway, w jego butiku. Okazuje się, że Filip chce wreszcie zmienić swój styl. Czy Maciej Sieradzky mu w tym pomoże? Spódnica jako peleryna, pogryziony t-shirt... Co Maciej wybrał dla Filipa i jak go odmienił? Podoba się Wam ta stylizacja?