zdenerwowanie

  zdenerwowanie

  Wysoko wrażliwe osoby (WWO) stanowią nawet 20% populacji, chociaż nie każdy wie, że należy do tej grupy społecznej. Tacy ludzie doświadczają świata w inny sposób – silniej odczuwają odbierane bodźce, a także inaczej reagują na różne wydarzenia.

  Według socjologów Polacy to poddenerwowany naród i z każdym rokiem wnerwiamy się coraz bardziej. A na co najczęściej? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Czy znalazł kogoś, kto się nie denerwuje?

  Zapewne wiele kobiet wpada w furię, która przejawia się wrzaskiem, rzucaniem przedmiotami i przekleństwami grubego kalibru. O to, skąd bierze się takie zachowanie i dlaczego złość należy wyrzucać na zewnątrz zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: psycholog Małgorzatę Ohme, Edytę Poncyliusz, aktora Wojciecha Wysockiego i aktorkę Agnieszkę Wielgosz.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger zapytał warszawiaków o to, co wyprowadza ich z równowagi. Brud, hałas, co jeszcze? Robert przeprowadził też małą prowakację... Czy reporterowi Dzień Dobry TVN się oberwało? Dlaczego denerwuje nas to, na co nie mamy wpływu i czy gniew bywa motywujący? O to dziennikarz zapytał psycholog Ewę Jarczewską Gerc. A Was, co najbardziej denerwuje?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Bardotka Trio z piosenką "Nie trzeba słów". Zapraszamy także na ich koncert 4 kwietnia w Warszawie. Lubicie takie piosenki retro?