zasady bezpieczeństwa

    zasady bezpieczeństwa

    Koronawirus dał się we znaki, szczególnie tym samotnym. Podczas ostatniego roku na popularności jeszcze bardziej zyskały portale i aplikacje randkowe. Single i singielki szukają swojej drugiej połówki, by choć na chwilę zabić poczucie pustki. Stęsknieni za bliskością, czułością i chęcią bycia kochanym posuwamy się jednak do czynów, mówiąc wprost… bezmyślnych.

    Grupa przyjaciół postawiła na wypoczynek ekstremalny. Marcin Kozerawski, Jakub Dziegielewski, Marcin Kruk i Patryk Kruk odwiedzili Cat Island na Wyspach Bahama. Nurkowali tam z rekinami. Jak obchodzić się z tymi morskimi drapieżcami? Dlaczego należy patrzeć rekinowi prosto w oczy? Dlaczego mężczyźni nie nurkowali w klatce? O wrażeniach z ekstremalnych wakacji opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

    Gdy w jednych województwach ferie się kończą w innych się zaczynają. Od początku zimowych wakacji na stokach w całej Polsce wydarzyło się ponad 400 wypadków. Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak postanowił zapytać ekspertów o bezpieczne surfowanie po śniegu. Tym bardziej, że w Zakopanem właśnie spadł śnieg.