zarost

  Co warto wiedzieć o zapuszczaniu brody?

  Dla wielu panów zarost jest atrybutem męskości oraz elementem wizerunku określającym ich własny styl. Jednak aby odpowiednio się prezentował, nie wolno zapominać o stosowaniu dobrych kosmetyków przeznaczonych specjalnie do pielęgnacji brody.

  Sławomir to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny. Fani polubili go nie tylko za melodyjne, wpadające w ucho przeboje, ale też charakterystyczny wizerunek. Piosenkarz postanowił jednak zdecydowanie go zmienić, o czym dowiadujemy się z jego najnowszego zdjęcia. Fani są pod ogromnym wrażeniem tej metamorfozy.

  U wielu osób brodaci mężczyźni wzbudzają większe zaufanie i uchodzą za większych specjalistów w swoim fachu. Jak jednak wygląda prawda? W Dzień Dobry TVN mówili o tym psycholog i konsultant rozwoju osobistego Miłosz Brzeziński, aktor Beniamin Andrzejewski oraz dziennikarz i prezenter telewizyjny Olivier Janiak.

  Broda - symbol męskości i wabik na płeć piękną. Jak o nią dbać? Czy warto zapuszczać brodę? I jak to jest być brodaczem? O tym w Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak - autor książki, będącej kompendium wiedzy o brodzie, dumny posiadacz brody Łukasz Lazer, konsultant biznesowy i posiadacz pięknej brody Miłosz Brzeziński oraz golibroda Adrian Madejski.

  Nasi goście noszą brodę, bo lubią i w niczym im ona nie przeszkadza. Broda to dla nich atrybut męskości. Jakiej pielęgnacji wymaga długa broda? Czy przeszkadza im w jedzeniu? Jakie brody są teraz modne - długie czy krótkie? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy brodaczy: Filipa Ferensa, który prowadzi firmę odzieżową oraz Szymona Bartoszka, który prowadzi studio elektrostymulacji. Czy i jak broda działa na kobiety? :)

  Niektórym dodaje męskości, innym powagi. Niektórzy zapuszczają ją z lenistwa, a inni z obowiązku. Teraz jest znowu modna... broda. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Przemysława Kossakowskiego, z brodą, prowadzącego program "Szósty zmysł" w TTV i Kubę Sienkiewicza, bez brody, lekarza i lidera zespołu "Elektryczne gitary". Czy to prawda, że brodatych trakyuje się bardziej serio?