zakup samochodu

    zakup samochodu

    Najtańszy kredyt samochodowy to marzenie wielu osób. Za pomocą kredytu samochodowego możemy sfinansować zakup nowego lub używanego auta. Warto jednak zastanowić się nad tym, co będzie lepszym rozwiązaniem: kredyt samochodowy czy gotówkowy? Pozostaje również pytanie, gdzie najłatwiej uzyskamy najtańszy kredyt samochodowy.

    W 2017 roku zarejestrowano w Polsce prawie 40 tys. nowych aut. Wiele rodzin nie poprzestaje na zakupie jednego auta, ale decyduje się na dwa, a nawet trzy. Skąd bierze się potrzeba posiadania samochodu? Auto to wyznacznik statusu? Zastanawialiśmy się nad tym z gościem Dzień Dobry TVN kierowcą rajdowym Klaudią Podkalicką.

    Tym razem w ramach cyklu "Oszukiwany, oszukiwana" zajęliśmy się nieuczciwymi sprzedawcami samochodów. Na co zwracać uwagę podczas zakupu auta, by nie dać się nabrać? Co najczęściej się fałszuje? Co możemy zrobić, kiedy po nabyciu samochodu odkryliśmy ukryte wady? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: rzeczoznawcę Ryszarda Ciechańskiego i adwokat Magdalenę Wilk.