wyścig rowerowy

    wyścig rowerowy

    O dzisiejszej pogodzie Bartek Jędrzejak opowiada z warszawskiego Ursynowa, a dokładnie z Górki Kazurki, gdzie trwa kolarski trening juniorów. Jak dobrać odpowiedni rower dla dziecka? Czym się kierować? Jak jeździć bezpiecznie? Na wszystkie pytania Bartka odpowiada Marcin Górnicki, trener warszawskiego klubu rowerowego.

    Postanowiliśmy sprawdzić, jakim środkiem transportu najłatwiej jest rano przedrzeć się przez zakorkowaną Warszawę. Samochodem, rowerem, komunikacją miejską czy na własnych nogach? W szranki na linii startu w Wilanowie stanęły cztery ekipy: Make Llife Harder, Ewa Chodakowska, Ewelina Szabelska, a drużynę Dzień Dobry TVN reprezentował Filip Chajzer. Jak myślicie, kto z nich dotarł pierwszy na metę?

    Michał Kwiatkowski, mistrz świata w kolarstwie, zorganizował w Toruniu pierwszy amatorski wyścig kolarski. Po co to zrobił? W sportowym wydarzeniu udział wzięły również polskie gwiazdy. Jak na trasie poradziła sobie Katarzyna Bujakiewicz oraz Tomek Karolak? Które z nich było pierwsze na mecie? Uczestnikom wyścigu towarzyszyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.