wyjazd na ferie

  wyjazd na ferie

  To już kolejny rok, kiedy muszą same wyjechać z dzieckiem na ferie. "Mąż twierdzi, że ma za dużo pracy", "Szkoda mu urlopu na użeranie się z dziećmi" - kobiety żalą się na forach. Jakie wymówki stosują ojcowie i dlaczego to robią?

  "Dzieci robią bałagan, ale to koszt całej zabawy".

  Według zapewnień ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka ferie zimowe 2022 mają wyglądać inaczej niż w poprzednim roku szkolnym. Przywrócony został podział na województwa. Sprawdź, kiedy Twoje dziecko zaczyna swoje ferie zimowe.

  Już od poniedziałku w czterech województwach rozpoczynają się ferie zimowe. Czy w polskich zimowych kurortach spadnie śnieg? Gdzie warto wybrać się na narty? Z klimatologiem Mieczysławem Sobikiem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Ferie ledwo się rozpoczęły, a doszło już do dwóch poważnych wypadków z udziałem dzieci. Jeden niestety był śmiertelny. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie warunki musi spełnić opiekun, który zajmuje się dziećmi podczas ferii. Gdzie rodzice mogą sprawdzić informacje na temat organizatora wypoczynku?