wyjątkowa biżuteria

  wyjątkowa biżuteria

  Na topie są obecnie wszystkie kolorowe klejnoty, które zdobią kolekcje najpopularniejszych jubilerskich marek, a także niszowych projektantów. Przyciągają spojrzenia i dodają błysku. Wiele osób twierdzi również, że drzemie w nich wyjątkowa moc. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym projektantka biżuterii, Joanna Bruzgo.

  Narodziny dziecka to szczególny moment w życiu kobiety. Przynosi wiele poruszających doświadczeń, jak choćby możliwość karmienia piersią. Wiele matek ze wzruszeniem wraca pamięcią do tego okresu, ponieważ wiązał się dla nich z budowaniem więzi z maluszkiem. Okazuje się, że takie wspomnienia można zachować na zawsze, zamykając pokarm w unikatowym naszyjniku, pierścionku lub bransoletce. Biżuteria z mleka matki to nowy i budzący sporo kontrowersji gadżet.

  Choker na szyję to rodzaj damskiej biżuterii, który pokochały kobiety na całym świecie. W postaci łańcuszka lub obroży to jeden z ulubionych elementów stylizacji wielu gwiazd Hollywood. Ten wyjątkowy naszyjnik noszony blisko szyi może przybierać różne kształty i być wykonany z wielu materiałów.

  Jak się ubrać w Święta Bożego Narodzenia? To pytanie, przed którym staje niemal każda kobieta w okresie przedświątecznym. Nie zamartwiaj się! Szkoda na to czasu i energii. Celebruj wyjątkowy czas świąt i pokreśl to niezwykłym strojem. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka sprawdzonych stylizacji na gwiazdkowe spotkanie z bliskimi. Zainspiruj się!

  Łukasz Radwan, dziennikarz, promotor i znawca sztuki, jest również twórcą wyjątkowej biżuterii. Wraz ze złotnikiem Robertem Szklarskim, w swojej pracowni, wytwarzają niepowtarzalne ozdoby np. sygnety, klamry do pasków lub ekskluzywną biżuterię. Co o ich biżuterii myśli Nergal?

  Co słychać u byłego jurora "Mam Talent" Roberta Kozyry? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Robert przyznał, że obecnie ma więcej czasu dla siebie, od czasu do czasu produkuje też piosenki. Na czym konkretnie polega ta praca? Co robi w Londynie? i jak to się stało, że zajął się biżuterią?

  Na punkcie Shourouk Rhaiem zwariował cały świat. Zaczynała karierę w największych domach mody, teraz tworzy własną markę. Biżuteria sygnowana jej imieniem to ostatni krzyk mody na światowych salonach. Projektantkę odwiedziła Ula Chincz. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała Shourouk, jak zaczęła się jej przygoda z biżuterią i jak zareagowała, kiedy okazało się, że pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Michelle Obama wybrała jej markę. Dowiedzieliśmy się, z kim jeszcze współpracuje projektantka i w jakim znanym serialu użyto jej biżuterii. Ula miała okazję założyć kilka błyskotek. Trochę jej zazdrościmy ;)

  Wachlarz trendów obowiązujących obecnej wiosny naprawdę jest szeroki. Tendencja ma również zastosowanie w przypadku akcesoriów. Subtelne ozdoby czy te pełne przepychu? Dobrze dobrana biżuteria oprócz aspektów wizualnych wyrównuje proporcje oraz kształtuje charakter. Jakie obowiązują zasady dobierając akcesoria? Co można ze sobą łączyć, a czego nie wypada podpowiedział nam Adam Chowański, stylista.

  Jakiś czas temu, żona piłkarza razem ze swoją młodszą siostrą zaczęła projektować biżuterię. Choć to dopiero początek ich współpracy, dziewczyny już maja sporo zamówień. Czy własny biznes zajmuje im dużo czasu? Kiedy siostry otworzą pierwszy sklep? Czym inspirowały się Sara i Ines podczas projektowania? Czy w ofercie znajdziemy również brylanty? Z dziewczynami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.