wspólna pasja

  wspólna pasja

  Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólna pasja. Doskonałym tego przykładem są Jadwiga i Marek.

  Anna i Zofia Dabbachi to mama i córka, które wywalczyły mistrzostwo świata w akrobatyce powietrznej. W Dzień Dobry TVN opowiedziały o pasji, która łączy pokolenia.

  Do tej pory na dwóch kołach przejechali ponad pół miliona kilometrów. Jak zrodziła się ich wspólna pasja? Opowiedzieli o tym w reportażu Marty Wrońskiej dla Dzień Dobry TVN.

  Media społecznościowe mają niebagatelny wpływ na życie współczesnego człowieka. Popularne serwisy są niezastąpionym źródłem rozrywki, inspiracji, a nawet wiedzy, ale nierzadko stanowią także przepustkę do osiągnięcia sukcesu. Kariera w sieci to marzenie wielu młodych osób, jednak tylko nielicznym udaje się przyciągnąć uwagę tysięcy obserwatorów. Czasem za spektakularnymi osiągnięciami stoją aż dwie osoby. Partnerzy uznanych influencerek, którzy wspierają swoje wybranki w wyzwaniach zawodowych, określani są mianem "Instagram husbands". Na czym polega ich rola? Jak funkcjonują pary, których codzienność zdominowana jest przez cyfrowy świat?

  Kolarstwo górskie jest coraz popularniejszym w Polsce sportem, który spopularyzowała m.in. Maja Włoszczowska. Mogą go trenować dzieci już od 8. roku życia. Jedną z fanek tej dyscypliny jest Karolina Poroś, którą trenuje tata. Jak układa im się współpraca?

  Victor Borsuk i doktor Marcin Capiga opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN o tym, jak wygląda życie wypełnione pasją i jak ułożyć relację z pasjonatem. I choć czasem bywa trudno, to warto pamiętać, że dla niektórych ich hobby staje się sensem życia. Czy da się pogodzić pasję i miłość?

  Robert Moskwa, aktor teatralny i filmowy, po godzinach trenuje również karate. Jego żona Patrycja jest instruktorką tańca na rurze. Jak para się poznała? Zdarza im się razem trenować? I czy nie przeszkadza im duża różnica wieku? Małżeństwo odwiedziło dziś studio Dzień Dobry TVN.

  Ta cudowna para spędziła razem już ponad 60 lat... choć u progu znajomości nie było łatwo! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Wojciecha i jego żonę Hannę Pokorę oraz wnuczkę - Agatę Nizińską. Jak małżonkowie wspominają lata wspólnego życia? Dlaczego dzień ślubu był dla obojga trudnym wyzwaniem i czy ich matki popierały to małżeństwo? Zapytaliśmy też o przepis na tak udane małżeństwo. Zobaczcie, co odpowiedzieli. Czy aktor, który na ekranie bawi do łez, poza nim jest równie zabawny?