Wojciech Cugowski

  Wojciech Cugowski

  Krzysztof Krawczyk od kilku tygodni walczył z koronawirusem. Niedawno opuścił szpital. Niestety, 5 kwietnia manager muzyka przekazał informację o jego śmierci. Wokalista zmarł po tym, jak zasłabł i wrócił do placówki. Gwiazdy przesyłają kondolencje najbliższym piosenkarza i żegnają go, dzieląc się osobistymi wspomnieniami.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Piotr i Wojciech Cugowscy wykonali utwór "Niepisane". Warto też dodać, że zespół Bracia będzie jedną z gwiazd, które zagrają podczas sylwestra TVN.

  Piotr, Krzysztof i Wojciech Cugowscy wyruszyli we wspólną trasę koncertową. Ich zespół nazywa się... Cugowscy. Czy "jadą" na nazwisku? Czym ich wspólny projekt różni się muzycznie od Budki Suflera i Braci? Jak wyglądają rodzinne trasy koncertowe? O tym opowiedzieli Cugowscy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Dom Cugowskich, w czasach dzieciństwa Piotrka i Wojtka, zawsze był pełen gwiazd polskiego rocka. Który wujek przynosił im najlepsze prezenty? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała ich również o dzieci. Czy pociechy muzyków wystąpią w przyszłości na scenie?

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN: byli bracia, teraz jest i ojciec i to jaki! - Piotr i Wojciech Cugowscy o tym, jak się śpiewa z własnym tatą. Oprócz tego: Andrzej Seweryn, czyli mistrz w swoim żywiole, cała ona - czyli Agnieszka Chylińska na rockowo. A na koniec Mariusz Treliński - jak się podbija serca nowojorskich miłośników sztuki? Startujemy o 8.30!

  Byliśmy na planie teledysku Braci Cugowskich do piosenki "Zaklęty krąg". Bracia do współpracy zaprosili swojego tatę Krzysztofa. Dlaczego Wojciech i Piotr zdecydowali się na wspólną płytę z ojcem dopiero teraz? Czy między braćmi dochodzi do spięć w czasie pracy? Jak Krzysztofowi Cugowskiemu pracuje się z synami?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół "Bracia" z piosenką "Niepisane"! Utwór, specjalnie dla nich, skomponował Jan Borysewicz, a słowa napisał Wojciech Byrski. Wcześniej, Piotr i Wojciech Cugowscy, spotkali się z Wami na czacie i z Bartkiem Węglarczykiem w TVN Cafe, na rogu Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie.

  Aktor i aktorka. Muzyk i muzyk. Czy od zawsze wiedzieli, że pójdą tą samą drogą? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były niezwykłe rodzeństwa: Piotr Cugowski i Wojciech Cugowski, Maria Konarowska i Hanna Konarowska. Czy zdarza się, że z sobą rywalizują? Czy decyzję o wyborze przyszłego zawodu wybrali wspólnie?

  Jak balansować na krawędzi by pogodzić świat muzyki i rodzinę opowiedzieli nam Wojciech i Piotr Cugowscy. Czym różnią się od siebie bracia i czym różnią się ścieżki ich życia prywatnego? Który jest bardziej rock'and'rollowy, a kto jest typem domatora? W co bawią się ze swoimi dziećmi?

  Na czacie, na scenie i na kanapach gościliśmy braci Cugowskich. Opowiedzili o zmianach, których jest ostatnio sporo w ich życiu oraz o swoich muzycznych planach. Jak podoba się Wam ich utwór "Wierzę w lepszy świat"?