Wojciech Cugowski

  "Wiem, jak dużo mam jeszcze do zrobienia".

  "Be there" to najnowszy studyjny album formacji Kruk. Grupa muzyczna do współpracy zaprosiła Wojciecha Cugowskiego. Na naszej scenie panowie wykonali utwór pochodzący z premierowej płyty.

  Krzysztof Krawczyk od kilku tygodni walczył z koronawirusem. Niedawno opuścił szpital. Niestety, 5 kwietnia manager muzyka przekazał informację o jego śmierci. Wokalista zmarł po tym, jak zasłabł i wrócił do placówki. Gwiazdy przesyłają kondolencje najbliższym piosenkarza i żegnają go, dzieląc się osobistymi wspomnieniami.

  12-letnia Weronika, córka Wojciecha Cugowskiego zaśpiewała piosenkę Eltona Johna "Can you feel the love tonight". Dumny ojciec postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych talentem swojej pociechy, a Sandra Hajduk zaprezentowała nagranie widzom Dzień Dobry TVN. Czy nastolatka pójdzie w ślady ojca i dziadka?

  Wojtek Cugowski pojawił się w studiu Dzień Dobry TVN w roli debiutanta! Muzyk wydał singiel "Nie czekaj na znak", który zapowiada jego pierwszy solowy album. W programie opowiedział o kulisach swojej działalności artystycznej oraz zaprezentował swoją pierwszą piosenkę.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Piotr i Wojciech Cugowscy wykonali utwór "Niepisane". Warto też dodać, że zespół Bracia będzie jedną z gwiazd, które zagrają podczas sylwestra TVN.

  Piotr, Krzysztof i Wojciech Cugowscy wyruszyli we wspólną trasę koncertową. Ich zespół nazywa się... Cugowscy. Czy "jadą" na nazwisku? Czym ich wspólny projekt różni się muzycznie od Budki Suflera i Braci? Jak wyglądają rodzinne trasy koncertowe? O tym opowiedzieli Cugowscy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Dom Cugowskich, w czasach dzieciństwa Piotrka i Wojtka, zawsze był pełen gwiazd polskiego rocka. Który wujek przynosił im najlepsze prezenty? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała ich również o dzieci. Czy pociechy muzyków wystąpią w przyszłości na scenie?

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN: byli bracia, teraz jest i ojciec i to jaki! - Piotr i Wojciech Cugowscy o tym, jak się śpiewa z własnym tatą. Oprócz tego: Andrzej Seweryn, czyli mistrz w swoim żywiole, cała ona - czyli Agnieszka Chylińska na rockowo. A na koniec Mariusz Treliński - jak się podbija serca nowojorskich miłośników sztuki? Startujemy o 8.30!

  Byliśmy na planie teledysku Braci Cugowskich do piosenki "Zaklęty krąg". Bracia do współpracy zaprosili swojego tatę Krzysztofa. Dlaczego Wojciech i Piotr zdecydowali się na wspólną płytę z ojcem dopiero teraz? Czy między braćmi dochodzi do spięć w czasie pracy? Jak Krzysztofowi Cugowskiemu pracuje się z synami?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół "Bracia" z piosenką "Niepisane"! Utwór, specjalnie dla nich, skomponował Jan Borysewicz, a słowa napisał Wojciech Byrski. Wcześniej, Piotr i Wojciech Cugowscy, spotkali się z Wami na czacie i z Bartkiem Węglarczykiem w TVN Cafe, na rogu Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie.

  Aktor i aktorka. Muzyk i muzyk. Czy od zawsze wiedzieli, że pójdą tą samą drogą? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były niezwykłe rodzeństwa: Piotr Cugowski i Wojciech Cugowski, Maria Konarowska i Hanna Konarowska. Czy zdarza się, że z sobą rywalizują? Czy decyzję o wyborze przyszłego zawodu wybrali wspólnie?

  Jak balansować na krawędzi by pogodzić świat muzyki i rodzinę opowiedzieli nam Wojciech i Piotr Cugowscy. Czym różnią się od siebie bracia i czym różnią się ścieżki ich życia prywatnego? Który jest bardziej rock'and'rollowy, a kto jest typem domatora? W co bawią się ze swoimi dziećmi?

  Na czacie, na scenie i na kanapach gościliśmy braci Cugowskich. Opowiedzili o zmianach, których jest ostatnio sporo w ich życiu oraz o swoich muzycznych planach. Jak podoba się Wam ich utwór "Wierzę w lepszy świat"?