Wojciech Brzozowski

  Schemat myślenia u kobiet i mężczyzn jest inny. Według amerykańskiej antropolożki Helen Fischer kobiety myślą sieciowo. Zapamiętują wszystkie szczegóły, potrafią je odpowiednio zaszufladkować, a następnie wyciągnąć je z zakamarków pamięci, kiedy to jest potrzebne. Kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn łączą szczegóły w jeden detal. Psycho-neuro-endokrynologia udowadnia z kolei, że ogromny wpływ na to, jak funkcjonujemy, mają między innymi hormony. Co jest kluczem do dobrej komunikacji między kobietami a mężczyznami? Skąd wynikają konflikty? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Pawlikowską, ekspert ds. zachowań społecznych kobiet, aktorkę Adę Fijał oraz sportowca Wojciecha Brzozowskiego.

  Kobiety są wobec siebie bardzo wymagające. W kwestii kobiecych mankamentów postanowiliśmy zapytać o męski punkt widzenia. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: surfera Wojciecha Brzozowskiego, dziennikarza Piotra Kędzierskiego i wokalistę Norbiego. Co najbardziej przeszkadza im w kobiecej urodzie? Czy to, co kobiety uważają za atrakcyjne, podoba się również mężczyznom? Co sądzą o uwielbianych przez kobiety zabiegach medycyny estetycznej?

  Dr Marcin Ambroziak, dermatolog i lekarz medycyny estetycznej, stwierdził w Dzień Dobry TVN, że aż 25 proc. klientów jego kliniki to mężczyźni. Dodał również, że trafiają tam o 10 lat później niż kobiety ze względu na to, że mają grubszą i lepiej natłuszczoną skórę niż płeć piękna. Model Piotr Czaykowski otwarcie przyznaje się do tego, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Twierdzi jednak, że dla facetów, również w jego środowisku, to temat tabu. W opozycji staje mistrz windsurfingu Wojciech Brzozowski, który uważa, że mężczyzna powinien być szorstki, a do fryzjera chodzi tylko "żeby włosy do oczu nie wpadały". Czy w dbaniu o siebie kobiety mają większe prawa?

  Są panowie, którzy nie są zadowoleni z tego, że kobiety odnoszą sukcesy zawodowe. Dlaczego? O zdanie i doświadczenia zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: bizneswoman Katarzynę Niezgodę, psycholog Małgorzatę Ohme i mistrza świata w windsurfingu Wojciecha Brzozowskiego.

  "To skomplikowane" - tak część osób, korzystających z mediów społecznościowych, określa swoje związki. Co może kryć się pod takim określeniem? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: windsurfera Wojciecha Brzozowskiego, psychoseksuologa Biancę-Beatę Kotoro i aktora Kamila Szeptyckiego.

  Niedawno Sara Boruc wrzuciła do internetu swoją nową stylizację. Wydawałoby się, że na widok jej ultra drogich butów od Diora sieć zapieje z zachwytu. Niestety zamiast tego był... skowyt. Kompletnie rozczarowana społeczność internetowa uznała, że buty są "bazarowe", czyli inaczej mówiąc - obciachowe. Najlepszy na świecie i najbardziej rozchwytywany stylista Filip Chajzer wybrał się na bazar, aby sprawdzić, czy z tamtejszą modą jest naprawdę aż tak źle. Zobaczcie, czy udało mu się wybrać coś dla siebie, jak wygląda hit bazaru, czyli pikowana, prawie arystokratyczna kurtka rodem z Bangladeszu, profesjonalna torebka na buty i... nagie uda Filipa.

  Panuje pogląd, że mężczyźni są wzrokowcami. Zapewne z tego powodu wiele kobiet robi wszystko, aby poprawić swoją urodę. Niestety są wśród nich takie, które z tym przesadzają. Tuning jest dla nich dużo ważniejszy niż praca nad rozwojem intelektu. Gości Dzień Dobry TVN: terapeutę Roberta Rutkowskiego i siedmiokrotnego mistrza świata w windsurfingu Wojciecha Brzozowskiego zapytaliśmy, co mężczyźni cenią w kobietach. Dlaczego kobieta stuningowana może onieśmielać mężczyznę?

  Papardelle, lasagne i fritatta czyli kuchnia włoska! Swoje popisowe dania, z niewielką pomocą Piotra Kucharskiego, przygotował dziś w kuchni Dzień Dobry TVN Wojciech Brzozowski. Pycha!

  Przychodzi taki czas w życiu mężczyzny, kiedy wybrankę serca trzeba poznać z własną mamą. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Tomasz Niecik, Wojciech Brzozowski, Damian Aleksander oraz psycholog Piotr Mosak. Czy ich matki są zazdrosne o ich kobiety? A może kobiety o matki? Ile już kobiet przedstawili mamie? Czy o wszystkich swoich związkach mówią sowim mamom? Czy czasem kochanki przestawiają jako koleżanki?

  Szefowie dzielą się na: kumpli, nieufnych kontrolerów, dezerterów, autokratów i administratorów. O to, jakimi są szefami, spytaliśmy naszych gości, Wojciecha Brzozowskiego, Marię Seweryn i Elżbietę Bieńkowską.

  Marzena pracuje w banku. Wojtka Brzozowskiego nikomu nie trzeba przedstawiać. Razem udali się "na deskę". Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Trenuj z mistrzem"!