Włodek Pawlik

  Włodek Pawlik

  Już 14 sierpnia startuje TOP Of The TOP Sopot Festival! W ciągu trzech dni zobaczymy tam plejadę gwiazd polskich i zagranicznych. Wystąpią tam też nasi dzisiejsi goście: Włodek Pawlik, Marta Gałuszewska oraz zespół Tulia: Joanna Sinkiewicz, Dominka Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak. Festiwal będziecie mogli Państwo obejrzeć na żywo na antenie TVN oraz w Operze Leśniej w Sopocie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili z Włodkiem Pawlikiem w utworze - "Do góry nogami". Chwilę wcześniej, siedząc razem z mamą na naszej kanapie, opowiedzieli między innymi o tym, jak wyglądało ich dzieciństwo. W DDTVN gościliśmy braci Szczepanik, czyli zespół Pectus!

  Łukasz Pawlik o pracy z ojcem: "To jest bardzo trudne, wymaga to ode mnie wspięcia się na wyżyny swoich umiejętności i koncentracji. Tata jest bardzo wymagający, wymaga ode mnie, żebym grał lepiej niż potrafię". O swoim wspólnym projekcie muzycznym opowiedzieli nam, w studiu Dzień Dobry TVN, laureat nagrody Grammy - Włodek Pawlik i jego syn, utalentowany wiolonczelista i pianista, Łukasz Pawlik.

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN - z okazji nadchodzącego Dnia Matki - mama ośmiorga... Danuta Wałęsa. A później: ojciec i syn na cztery ręce. Tylko u nas: zdobywca Grammy - Włodek Pawlik z synem Łukaszem. A w naszej kawiarence: jednym głosem, choć na głosy Sound'n Grace. Zapraszamy po autografy! Będzie można też z nimi porozmawiać na czacie! Zapraszamy w imieniu magdy Mołek i Marcina Mellera w niedzielę od 8:30.

  Czy Piotr Rubik jest żartownisiem? Czy jego żona Agata nabiera się na żarty Piotra? A jak z zadaniem "wkręcenia" kogoś poradziłby sobie Dawid Podsiadło? Komu lubić żarty? Czy Joanna Moro pamięta swój najlepszy żart? Czy Kayah łatwo nabrać? Kto probówał "wkręcić" Cezarego Żaka? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tylko w Dzień Dobry TVN! Specjalnie dla naszych widzów i pasażerów lotniska im. Fryderyka Chopina na warszawskim Okęciu zorganizowaliśmy nietypowy koncert. Jazzowe standardy o poranku zagrał laureat nagrody Grammy Włodek Pawlik. Czy wybitny jazzman lubi podróżować i czy można zagrać dwa koncerty, w dwóch różnych zakątkach świata, tego samego dnia?

  Jazz pochodzi z USA. Z USA także pochodzi nagroda Grammy, którą dostał polski jazzman Włodek Pawlik. Polska ma ogromne tradycje jazzowe - wystarczy wspomnieć o Krzysztofie Komedzie, Tomaszu Stańko czy Leszku Możdżerze. W studiu Dzień Dobry TVN Włodek Pawlik opowiedział o tym, jak pisze się muzykę na zamówienie, która potem dostaje tak prestiżową nagrodę jaką jest Grammy. Jazzamanowi towarzyszyła żona i managerka- Jolanta Pszczółkowska-Pawlik.