winyl

  winyl

  Choć drewniana podłoga jest piękna i robi wrażenie, to jednak trzeba o nią odpowiednio dbać, a położenie jej jest bardzo pracochłonne i kosztowne. Krzysztof Miruć w programie "Weekendowa metamorfoza" udowadnia, że można otrzymać ten sam zachwycający efekt, dzięki winylowym panelom, które rewelacyjnie imitują drewno.

  Pamiętacie trzymający w napięciu melodramat "Her" z 2013 roku? Dla fanów oscarowej produkcji, jak i prawdziwych melomanów mamy dobrą wiadomość. 19 marca odbyła się premiera winylowego krążka ze ścieżką dźwiękową z filmu. Wydanie jest już dostępne w sprzedaży. My postanowiliśmy przypomnieć nieco fabułę produkcji z Joaquinem Phoenixem w roli głównej.

  Justyna Steczkowska to artystka, która od lat zachwyca słuchaczy swoim nieskazitelnie czystym głosem i ogromną skalą. W tym miesiącu wokalistka ma powody do świętowania. Dokładnie 25 lat temu, 18 marca 1996 roku ukazała się płyta "Dziewczyna Szamana", która do dziś uznawana jest za ponadczasową. Z tej okazji gwiazda sceny muzycznej przygotowała dla swoich fanów niespodziankę.

  Tomasz Zeliszewski, perkusista Budki Suflera: "Tacy jesteśmy i tak brzmimy (...) Płyta winylowa, jeżeli chodzi o dźwięk, pokazuje nas, pokazuje muzyków w sposób najbardziej naturalny, najbardziej wiarygodny, najbardziej prawdziwy. To miłe, że z powrotem można robić płyty winylowe (...) w kraju". Macie w domu płyty winylowe? Lubicie ich słuchać?

  30 lat minęło ... jak jeden koncert. Zespół IRA, legenda polskiego rocka, wydała właśnie swoją 11 płytę i rozpoczyna obchody 30-lecia swojego istnienia! Namówiliśmy ich na wspomnienia dotyczące trzech dekad działalności, dowiedzieliśmy się kto rządzi w zespole i rozczuliliśmy reportażem o płytach winylowych! Oczywiście, na koniec, zaprosiliśmy też panów na nasza scenę! Posłuchajcie utworu „Powtarzaj to” pochodzącego z płyty "My".