Wiesiek

  Wiesiek

  Dziś Wiesiek "Złota rączka" Skiba pokazał nam co zrobić gdy, w wyniku osiadania budynku, pojawi nam się szpara przy podłodze. Jak prawidłowo wymienić silikonowe uszczelnienie? Zobaczcie.

  Dziś Wiesiek Skiba pokazał nam jak prawidłowo zainstalować lampę zewnętrzną w domu. Na co zwracać uwagę przy zakupie i przy instalacji nowego oświetlenia? Zobaczcie!

  Przy kupnie i odbiorze mieszkania warto wspomóc się opinią specjalisty, który wie jakich usterek można spodziewać się w nowym, lub pochodzącym z rynku wtórnego, lokalu. O tym jakie "kwiatki" można tam znaleźć i, co możemy w takiej sytuacji zrobić opowiedzieli nam Wiesław Skiba i Maria Semczyszyn, ekspert ds. nieruchomości.

  W środę w Dzień Dobry TVN: kim chcieli być w dorosłym życiu: mała Daria, Joasia i Jacek? O marzeniach, które stały się rzeczywistością: Widawska, Jabłczyńska i ksiądz Stryczek. Następnie: pięć w jednym - polski ewenement odzieżowy, czyli ubrania, które zmieniają się wraz z naszymi dziećmi. A na koniec: na kłopoty Wiesiek - co zrobić z zepsutą szufladą? Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  Poprosiliśmy Wieśka "Złotą rączkę" Skibę o naprawienie zepsutej pralki. Jakich narzędzi potrzebował Wiesiek Skiba? Czy uporał się z awarią? Na ile Wiesiek wycenił swoją usługę?

  Poprosiliśmy naszą Złotą Rączkę o naprawę listew w mieszkaniu. Dlaczego listwy odpadają? Czy Wiesiek poradził sobie z usterką? Jakich potrzebował do tego narzędzi?

  Tym razem poprosiliśmy Wieśka "Złotą Rączkę" Skibę o naprawę żyrandola. Dlaczego nie było światła, pomimo że żarówki zostały wymienione? Jakie narzędzia były potrzebne Wieśkowi do naprawy usterki?

  Przed Świętami Wiesiek "Złota Rączka" dostał specjalne zadanie. Ekspert Dzień Dobry TVN został poproszony o przystrojenie zewnętrznej choinki. Tym razem Wiesiek zamiast swojej skrzyneczki przyszedł do klientki z czerwonym woreczkiem:) Jakie były mu do tego potrzebne narzędzia?

  W kolejnej odsłonie cyklu Wiesiek został poproszony o zamontowanie dziecięcej huśtawki. Czy każdy z nas poradzi sobie z tego typu czynnością? Wiesiek mówi, że tak! :) Jakich narzędzi potrzebujemy do zamontowania huśtawki w mieszkaniu? I ile to wszystko kosztuje?

  W kolejnym odcinku cyklu Wiesiek "złota rączka" został poproszony o naprawienie zepsutego zamka w drzwiach. Jak krok po kroku wymienić zamek, by "cycek" wcześniej sam nie wypadł? I jakie nam będą do tego potrzebne narzędzia? Zobaczcie!

  Jak odświeżyć mieszkanie i nie przepłacać? Swoim sposobem podzielił się z nami Wiesiek złota rączka. zamiast wymieniać stare płytki można je odmalować. Jakich potrzebujemy narzędzi do samodzielnego malowania? Dlaczego malując płytki najpierw trzeba użyć gruntu? I jaki jest koszt takiego mini remontu?

  Wyrwany kontakt. Zadarza się - zwłaszcza tym, którzy odkurzają bez przepinania wtyczki. Jak go naprawić? Jakie narzędzia są do tego potrzebne? Ze specem Dzień Dobry TVN Wieśkiem to łatwizna.