warunki

    warunki

    Benefity, czyli świadczenia pozapłacowe, są coraz częściej stosowane, aby przyciągnąć do firmy specjalistów. W wielu branżach miejsc pracy jest więcej niż chętnych do jej podjęcia, dlatego przedsiębiorstwa starają się stworzyć jak najbardziej atrakcyjne warunki rozwoju dla zatrudnionych.

    Dla niektórych to był pierwszy w życiu wyjazd na kolonie. Dzieci, które wróciły z letniego wyjazdu, poskarżyły się na warunki panujące w jednym z lubelskich ośrodków. Z ich relacji wynika, że w pokojach było brudno, a w łazienkach zauważyły insekty. - Trudno, żebyśmy zobaczyli 1200 miejsc, gdzie dzisiaj dzieci odpoczywają w naszym województwie. Mogę przeprosić za to – mówi Wojciech Cybulski, warmińsko-mazurski wicekurator oświaty. Sprawę przybliżyli reporterzy "Uwagi! TVN".

    Dostępność leczenia, warunki bytowe, przeludnienie, nadawanie kolęd w więziennym radiowęźle. Więźniowie skarżą się na wszystko. Rocznie to około 80 tysięcy skarg. O pozwach jakie składają więźniowie i odszkodowaniach, które udaje im się wygrać od Skarbu Państwa, rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z adwokatem Zbigniewem Romanem.