wakacyjny wyjazd

    wakacyjny wyjazd

    Wakacje już za kilka miesięcy, ale wiele osób nadal nie wie, jak je zaplanować. Wszystko przez pandemię koronawirusa i stale zmieniające się zasady wjeżdżania na terytorium różnych państw oraz powrotu do Polski. Jak zatem zaplanować tegoroczny wyjazd? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli ekspert, biegły sądowy ds. turystyki, Marek Kamieński oraz blogerka podróżnicza, Natalia Sitarska.

    O tym, jakie wrażenie pozostawiają po sobie Polacy, którzy wyjeżdżają na wakacje i, jakie grzechy najczęściej popełniają rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Violettą Hamerską, ekspertką branży hotelowej. Co, oprócz kradzieży i wynoszenia jedzenia z hotelu, znajduje się na liście najczęstszych grzechów polskich turystów?

    Kiedy przychodzi moment, że dajemy dziecku wolność? Czy danie dziecku swobody uczy je samodzielności i odpowiedzialności? Kiedy pozwolić na wyjazd bez opiekunów? Zapytaliśmy o to dziennikarkę i mamę 24-letniej Alicji Paulinę Młynarską i Mariusza Szweda, finalistę III edycji Masterchefa oraz tatę 14-letniej Julii i 8-letniego Piotra.